Drzewka na zakończenie kampanii Prawa i Sprawiedliwości

W Dobrym Miejscu w Radomsku, przy ulicy Żeromskiego spotkali się kandydaci Prawa i Sprawiedliwości, by podsumować i podziękować za czas kampanii wyborczej.

W kawiarence w Dobrym Miejscu kandydaci do rady miasta i powiatu radomszczańskiego podziękowali między innymi dziennikarzom, którzy, jak mówiła posłanka Anna Milczanowska, przekazywali na bieżąco informacje z tego co się dzieje w poszczególnym komitetach, a także mieszkańcom. Przypomnieli również o programach rządowych.

- Chcielibyśmy podsumować kampanię. Nasz program Prawa i Sprawiedliwości ma kilka priorytetowych punktów. One są kompatybilne z tym o czym mówi rząd polski i co chce przenieść, a zwłaszcza jeżeli chodzi o finansowanie w stronę samorządów. A jest to program priorytetowy „Czyste powietrze” i walka ze smogiem. Jest bardzo duża zachorowalność i musimy sobie w te kilka lat z tym poradzić, żeby ten problem zniknął z Radomska i powiatu, choć w kilkunastu procentach, ale każdy krok do przodu jest warty zdrowia i życia ludzkiego. Program przebudowy i budowy dróg lokalnych. Sprawa rewitalizacji naszego miasta, a także sprawa przebudowy rzeki Radomki, to są bardzo ważne nasze lokalne problemy

- mówiła Anna Milczanowska.

Kandydaci mówili o tym, że jeździli dużo po radomszczańskich gminach i sołectwa, a także po powiecie. Na spotkaniach z mieszkańcami usłyszeli, że najważniejsze dla nich jest bezpieczeństwo na drodze, zarówno na ulicach, jak i chodnikach. Poza tym upiększanie terenów oraz tworzenie miejsc do rekreacji. Wspomniano również o tym, że są pieniądze w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej na to, aby wybudować lub zaadaptować odpowiedni budynek na dom dziennego pobytu z miejscem na rehabilitację dla radomszczańskich seniorów.

Komitet wyborczy Prawa i Sprawiedliwości przyznał, że wydali dużo na ulotki kampanijne i dlatego też w piątek rozdawano mieszkańcom drzewka.

Więcej o:
wybory samorządowe 2018 wybory 2018 wybory radomsko prawo i sprawiedliwość
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE