Drużynowy brąz zawodniczek UMLKS Radomsko w Moszczcenicy

W Moszczenicy 9 kwietnia, rozgrywano Mistrzostwa Województwa łódzkiego młodzików w tenisie stołowym.

Kinga Więcławska, Weronika Zarębska i Jacek Kawka, tuż po dekoracji w Moszczenicy
W zawodach udział brała czwórka najmłodszych zawodników UMLKS Radomsko. Znakomicie spisała się nasza drużyna młodziczek w składzie Kinga Więcławska - Weronika Zarębska. - Nasze dziewczęta zdobywając brązowe medale zakwalifikowały się do Finałów Drużynowych Mistrzostw Polski Młodziczek, które odbędą się w dniach 5 -8 maja – nie kryje zadowolenia z występu swoich zawodniczek, opiekun tenistek Jacek Kawka.

W grze pojedynczej Kinga Więcławska uplasowała się na miejscach 5-8, a w grze deblowej zawodniczki sklasyfikowane zostały na miejscach 5-8. W singlach chłopców startował Hubert i Kacper Wolscy zajmując odległe lokaty. W grze deblowej uplasowali się na miejscach 9-16.