Drukarz ZSE-E z pucharem prezydenta - Radomsko24.pl

Drukarz ZSE-E z pucharem prezydenta

Drukarz ZSE-E z pucharem prezydenta Fot. MOSiR

Drużyna Drukarza ZSE-E wygrała dwudniowy (9 i 10 lutego) Turniej o Puchar Prezydenta Radomska.

W finale, który został rozegrany na miejskiej  hali sportowej, zespół Drukarza ZSE-E  pokonał Gmine Kodrąb 2:1. W meczu o trzecie miejsce Lgota Wielka zwyciężyła z Gomunicami 1:0.

Najlepszym strzelcem turnieju został Wiktor Majewski reprezentujący barwy Drukarza ZSE-E. Najlepszym bramkarzem został wybrany jednogłośnie Kamil Nowicki z Gminy Kodrąb.

Pamiątkowe puchary, medale oraz drobne upominki wręczyli Grzegorz Adamczyk, wiceprezes Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalski, Zdzisław Wawrzywski Wiceprezes Rady Wojewódzkiej Zrzeszenia LZS w Łodzi, Janusz Kamiński Prezes Powiatowego Zrzeszenia LZS w Radomsku oraz Paweł Kałdoński, manager MOSiR w Radomsku.