Druga pięciolatka minęła bardzo szybko

Druga pięciolatka minęła bardzo szybko

Radomszczański Uniwersytet Trzeciego Wieku „Wiem Więcej” w lutym tego roku otrzymał złoty certyfikat profesjonalnego UTW, który przyznaje Ogólnopolska Federacja Stowarzyszeń Uniwersytetów Trzeciego Wieku z siedzibą w Nowym Sączu.

- Z ponad 700 Uniwersytetów Trzeciego Wieku działających w Polsce, tylko 4 organizacje posiadają certyfikat profesjonalnego UTW - mówi w programie „Staszczyk niezależnie”, Anna Kapuściarek szefowa RUTW „Wiem Więcej”.

W tym roku UTW „Wiem Więcej” świętuje 10-lecie swojej działalności.

- Na samym początku wszystkiego uczyliśmy się. Pierwsze pięć lat wolno nam płynęły. Druga pięciolatka to czas niesamowitego rozwoju. Dzisiaj angażujemy się na wielu polach. Realizujemy projekty nie tylko lokalne, ale też na szczeblu wojewódzkim i krajowym – dodaje Anna Kapuściarek.

Uroczyste rozpoczęcie kolejnego roku akademickiego połączone z 10-leciem działalności UTW „Wiem Więcej”, odbędą się 1 października w Miejskim Domu Kultury w Radomsku.

O szczegółach uroczystości i swojej działalności na portalu Radomsko 24.pl opowiedzą Anna Kapuściarek i Czesława Świderska. Rozmowa w środę 22 września, o godzinie 19.45.

Więcej o:
staszczyk niezależnie irek staszczyk utw
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE