Druga edycja Lata z Rozbiegajmy Radomsko

Druga edycja Lata z Rozbiegajmy Radomsko

Już po raz drugi w naszym mieście zostanie zorganizowana impreza Lato z Rozbiegajmy Radomsko. Organizatorzy zapewniają, że będzie sportowo, wesoło i kolorowo.

Impreza odbędzie  się w niedzielę 28 sierpnia, na skwerze na Miłaczkach (u zbiegu ulic Grodzkiej i Raciborskiego). Start o godzinie 15.00.

- Wspólnie z harcerzami z XIII Czarnego Szczepu szykujemy moc atrakcji, dzięki którym młodsze i starsze dzieciaki będą mogły aktywnie spędzić niedzielne popołudnie. Ale i rodzice nie będą się nudzić – mówi Katarzyna Przepióra-Kałka z Rozbiegajmy Radomsko.

- Jeśli byliście na naszym pikniku rok temu, to pewnie pamiętacie zbieranie pieczątek za przeróżne aktywności. Tak będzie i w tym roku - każde dziecko, które skorzysta z przygotowanych przez nas atrakcji i sportowych konkurencji będzie otrzymywać pieczątki. Sześć zebranych pieczątek pozwoli na odebranie medalu i nagrody – dodaje.

A jakie atrakcje przygotowali organizatorzy? Przede wszystkim na dzieci czeka dużo sportowych konkurencji - m.in. bieganie, slalom, sztafety, przeciąganie liny, gra w kapsle, biegi w potrójnych spodniach, ludzka gąsienica czy badminton.

Ciekawe gry i zabawy szykują dla uczestników pikniku harcerze z XIII Czarnego Szczepu. W ich namiocie będzie też można pomalować twarz, a także zapoznać się z harcerskim życiem i zapisać dziecko do jednej z drużyn.

W bezpłatnej strefie dmuchańców dzieciaki będą mogły skakać i zjeżdżać do woli.

A czy wiecie czym jest festiwal kolorów? To też będzie jedna z atrakcji imprezy - zrobimy wspólną eksplozję kolorów za pomocą kolorowego proszku.

- Podobnie jak w roku ubiegłym szykujemy dla Was strefę gastronomiczną, w której serwować będziemy kiełbaski z grilla, a także napoje, przekąski i ciasto. Czekać na Was będzie również budka z lodami. Jak widzicie, zapowiada się fantastyczna impreza, więc zapisujcie datę w kalendarzu, szykujcie koce piknikowe i trzymajcie kciuki za piękną pogodę! Do zobaczenia – zachęca Katarzyna Przepióra-Kałka.

Organizatorzy wydarzenia: Rozbiegajmy Radomsko, XIII Czarny Szczep im. Zawiszy Czarnego i Klub Wzajemnej Pomocy Szansa Radomsko.

Więcej o:
rozbiegajmy radomsko lato z rozbiegajmy radomsko biegacze bieg
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE