Dotacje dla nowych firm świadczących e-usługi

Trwa nabór wniosków o dotacje dla firm zajmujących się dziedziną gospodarki elektronicznej z przeznaczeniem na realizację projektów polegających na świadczeniu e-usługi

Do 1 marca trwa nabór wniosków o dotacje dla firm zajmujących się dziedziną gospodarki elektronicznej z przeznaczeniem na realizację projektów polegających na świadczeniu e-usługi.

Nabór rozpoczęła Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, w ramach Działania 8.1 "Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej". Kwota jaką można pozyskać to nawet 500 000 zł. Projekty przedsiębiorców mogą być wspierane nawet do dwóch lat, pod warunkiem, że w efekcie końcowym nowa firma przygotuje, wdroży i będzie świadczyła nową e-usługę.

O wsparcie mogą się starać mikroprzedsiębiorcy lub mali przedsiębiorcy, którzy posiadają siedzibę na terenie Polski lub mieszkają na terenie Polski (w przypadku osób fizycznych). Muszą oni ponadto spełnić warunki związane z zakresem czasowym prowadzenia działalności gospodarczej. Wynika z tego, że firma starająca się o środki nie może funkcjonować dłużej niż dwa lata. Więcej szczegółów na ten temat znajduje się pod linkiem.

Jest o co się starać - na wszystkie dofinansowania przewidziano kwotę 385 635 294 EUR.

Więcej o:
mikroprzedsiębiorcy mali przedsiębiorcy firma dotacja e-usługa pieniądze wsparcie
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE