Dostrzegając niedostrzegalne. Konkurs „Kalendarz adwentowy powiatu radomszczańskiego”

Dostrzegając niedostrzegalne. Konkurs „Kalendarz adwentowy powiatu radomszczańskiego” Fot. Starostwo Powiatowe w Radomsku

Starostwo Powiatowe w Radomsku zachęca do udziału w konkursie „Kalendarz adwentowy powiatu radomszczańskiego”.

Każdego dnia, od 1 do 24 grudnia, na facebook’owym profilu ERA Travel prezentowane będzie zdjęcie zabytków (ze szczególnym uwzględnieniem zabytków sakralnych) i atrakcji turystycznych w powiecie radomszczańskim. Fotografie nie będą jednak prezentowały całego obiektu, ale jego fragment, charakterystyczny detal, ciekawy element. Zadaniem internautów będzie rozpoznanie zabytku/atrakcji turystycznej po tym właśnie fragmencie.

Nazwę obiektu uczestnicy konkursu przesyłają w formie wiadomości prywatnej na adres Fanpage ERA Travel. W konkursie brana jest pod uwagę tylko pierwsza odpowiedź uczestnika. Pierwsza osoba, która udzieli prawidłowej odpowiedzi otrzymuje 3 punkty, druga – 2 punkty, a 3 – 1 punkt. 10 osób z największą liczbą punktów zdobytych w trakcie konkursu otrzyma nagrody – zestaw gadżetów promocyjnych.

- W naszej, czasem zabieganej, codzienności warto zatrzymać się na chwilę i inaczej spojrzeć na te, pozornie dobrze znane miejsca. To one są elementem naszego dziedzictwa i współtworzą naszą tożsamość. Przez te 24 dni spójrzmy inaczej na nasze zabytki, nauczmy się doceniać piękno szczegółu i dostrzegać to, co niedostrzegalne. A 10 najbardziej spostrzegawczym osobom Mikołaj zostawi prezent pod powiatową choinką – zaprasza do udziału w konkursie Wicestarosta Jakub Jędrzejczak.

Więcej o:
radomsko powiat radomszczański starostwo radomsko konkurs kalendarz adwentowy

Załączniki

regulamin_konkursu.pdf

Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE