„Doki - Porto grill & fun” – nowe miejsce na kulinarnej mapie Radomska

„Doki - Porto grill & fun” – nowe miejsce na kulinarnej mapie Radomska Fot. materiały organizatora

Już za kilka dni w Radomsku zostanie otwarty „Doki - Porto grill & fun”. To miejsce, które z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom potraw z grilla. Otwarciu obiektu towarzyszyć będzie szereg atrakcji dla całych rodzin.

„Doki - Porto grill & fun” to pierwsza tego typu restauracja w Radomsku. Będzie to idealne miejsce dla lokalnej społeczności oraz osób przemierzających autostradę A1. Redakcja portalu Radomsko24.pl miała okazję odwiedzić plac budowy i zobaczyć efekt prac, które wkraczają już w końcową fazę.

Mimo, iż do otwarcia restauracji pozostało kilka dni, miejsce to robi już ogromne wrażenie. Zamontowany jest specjalny kontener, stylizowany na portowe doki, w którym znajdzie się serce restauracji. Będą w nim przygotowywane potrawy z grilla, oraz znajdzie się miejsce dla gości. Co ciekawe, stoliki przy których będzie można spożywać posiłki zlokalizowane będą również na dachu restauracji. Na terenie wokół obiektu stworzona została plaża, na której będzie można odpocząć a także podziwiać namalowane murale.

Czym wyróżnia się „Doki - Porto grill & fun”?

To pytanie zadaliśmy kucharzom, którzy będą przygotowywać dania. Jak się okazuje, w restauracji będzie można znaleźć świetną grillową kuchnię BBQ, przygotowywaną w oryginalnych smokerach czołowej marki Route 66. Kucharze w rozmowie z redakcją zagwarantowali, że serwowane przez nich karkówki, żeberka, steki, burgery oraz wszystkie inne potrawy zachwycą smakiem, aromatem i formą podania. Co istotne, dania z grilla serwowane będą przez cały rok.

Nie zapomniano również o miłośnikach wysokiej klasy alkoholi i zdrowych koktajli. Skosztować tam będzie można kraftowego piwa od lokalnych wyselekcjonowanych dostawców, fantazyjnych koktajli owocowych i warzywnych, win, Prosecco, whisky, napojów zimnych, a także drinków przygotowywanych przez profesjonalnych barmanów.

- Relaksująca atmosfera, jaka panuje w „Doki - Porto grill & fun” pozwoli Wam odetchnąć pełną piersią. „Doki - Porto grill & fun” to kulinarno-kulturowe miejsce na mapie Polski, którego nie można ominąć – mówi Michał Kabziński, General Manager Hotelu Porto.

„Doki - Porto grill & fun” to nie tylko kulinarne doznania. Obiekt będzie wyposażony w letnie kino plenerowe, leżaki, dmuchane atrakcje dla dzieci, scenę muzyczną, przestrzeń taneczną, stoliki, pergole wypoczynkowe, linarium dla dzieci, a także plażę, o której już wspominaliśmy. Obok restauracji znajduje się jedyna w Polsce widokowa wieża balonowa.

„Doki - Porto grill & fun” zlokalizowany jest przy ul. Portowej 14/20 w Radomsku.

Otwarcie obiektu zaplanowano na weekend 15-16 sierpnia 2020 r.

Program wydarzenia:

Sobotni rozkład jazdy:

- 17:00 - 6:00 - Impreza plenerowa disco/ house
(Dj Deel, Dj Lizard)
- 15:00 - Menu Grillowe BBQ
(Maciej Grubman mistrz świata BBQ)
- 17:00 - 23:00 - Koktajlowa Noc - Drink Show
(do każdego drinka drugi gratis)
- 22:00 - Piana Party

Dodatkowo: loty balonem, wata cukrowa, popcorn, leżakowa strefa relaksu, boho budka.

Niedzielny plan dnia:

- 10:00 - 18:00 - Męskie Granie
(Dj Jakub Gwiazda)
- 10:00 - Grillowe śniadanie BBQ
(Maciej Grubman)
- 12:00 - Warsztaty z robotyki dla dzieci
(wymagane zapisy pod numerem tel. 500 084 021)
- 12:00 - Pokaz strażacki
- Loty balonem, linarium, dmuchany zamek, bramka celnościowa, dmuchane kręgle, leżakowa strefa relaksu, wata cukrowa, popcorn, tajskie lody
- 14:00 - Grillowy obiad BBQ
(Maciej Grubman)

Więcej o:
radomsko porto radomsko doki - porto grill & fun radomsko grill restauracja doki radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE