Dobiegły końca przeglądy szkół i przedszkoli w Radomsku

Dobiegły końca przeglądy szkół i przedszkoli w Radomsku Fot. UM Radomsko

Zakończyły się pierwsze w tym roku przeglądy miejskich szkół i przedszkoli w Radomsku. Komisja przez ostatnie kilka dni wizytowała placówki, zapisując wszystkie potrzeby remontowe.

Komisja złożona z przedstawicieli urzędu miasta, Centrum Usług Wspólnych, a także radnych odwiedziła wszystkie placówki, dla których organem prowadzącym jest Miasto Radomsko. Ogólna ocena stanu obiektów jest dobra, ale w każdym z nich istnieją większe lub mniejsze potrzeby remontowe.

Wczoraj (16 marca) komisja wizytowała w Publicznym Przedszkolu nr 9, gdzie istnieje konieczność naprawy dachu oraz wyremontowania podłogi w dwóch salach. W Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 konieczny jest m.in. remont zaplecza sali gimnastycznej oraz sanitariatu i podłogi w korytarzu części kuchennej. PP nr 6 czeka na malowanie zaplecza stołówki, remont sali kulinarnej czy malowanie korytarzy, a na hali potrzebne jest malowanie wymiana podsufitki w korytarzu oraz wymiana drzwi.

Dziś (17 marca) komisja odwiedziła PSP 9, 7 i 10 oraz przedszkole nr 3. W szkole nr 9 potrzebna jest wymiana starych żeliwnych rur kanalizacyjnych, wymiana podług w kilku salach lekcyjnych czy remont schodów wejściowych przy sali gimnastycznej. W „siódemce” planuje się malowanie klatek schodowych. Konieczny jest też remont pryszniców przy sali gimnastycznej. W PSP 10 zgłoszono remont bramy wjazdowej, pryszniców i sufitu w toalecie personelu.

W Przedszkolu nr 3 potrzebny jest remont schodów wewnętrznych, magazynów przy kuchni i ogrodzenia.

Więcej o:
radomsko szkoły radomsko przedszkola radomsko przeglądy przeglądy szkół i przedszkoli urząd miasta radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE