Dobiegła końca kadencja Miejskiej Rady Sportu w latach 2019-2023

Dobiegła końca kadencja Miejskiej Rady Sportu w latach 2019-2023 Fot. UM Radomsko

W radomszczańskim magistracie odbyło się spotkanie Miejskiej Rady Sportu w Radomsku, które oficjalnie zakończyło jej kadencję trwającą od 2019 do 2023 roku. Była to doskonała okazja do podsumowania działań oraz podziękowania za wkład i zaangażowanie członków rady.

W trakcie spotkania, Prezydent Miasta Radomska Jarosław Ferenc, wraz ze swoją zastępczynią Małgorzatą Kańską-Kipigroch, wyrazili wdzięczność za owocną współpracę oraz zaangażowanie członków rady w rozwój sportu w mieście. Podkreślili znaczenie podejmowanych inicjatyw oraz ich wpływ na mieszkańców.

— Dziękujemy za Waszą ciężką pracę i zaangażowanie. To dzięki Wam Radomsko mogło cieszyć się wieloma sportowymi sukcesami i wydarzeniami na wysokim poziomie — powiedział prezydent Ferenc.

Również Dawid Nowak z klubu Tytani Radomsko, zastępca przewodniczącego MRS, podziękował władzom miasta za wsparcie i udaną współpracę.

— Bez Waszej pomocy wiele z naszych inicjatyw nie mogłoby zostać zrealizowanych. Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie działać na rzecz sportu w naszym mieście — mówił.

Podczas spotkania podsumowano najważniejsze działania Miejskiej Rady Sportu z ostatnich czterech lat. Wśród nich znalazły się organizacja licznych imprez, wsparcie dla lokalnych klubów sportowych, konsultacje działań na rzecz rozwoju sportu oraz promocja aktywnego trybu życia wśród mieszkańców Radomska.

Nowa kadencja, która niebawem się rozpocznie, będzie miała za zadanie kontynuować te działania oraz wprowadzać nowe inicjatywy, które przyczynią się do dalszego rozwoju sportu w Radomsku.

Więcej o:
radomsko urząd miasta radomsko miejska rada sportu koniec kadencji
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE