Dobiegła końca kadencja 2018 - 2024. Tak pożegnano Starostę Beatę Pokorę

Dobiegła końca kadencja 2018 - 2024. Tak pożegnano Starostę Beatę Pokorę Fot. Starostwo Powiatowe w Radomsku

Na zakończenie pracy VI kadencji powiatowego samorządu Zarząd Powiatu Radomszczańskiego podziękował pracownikom Starostwa Powiatowego za bardzo dobrą współpracę, liczne inicjatywy i niezliczone godziny poświęcone wykonywaniu zadań, które przyczyniły się do rozwoju powiatu.

– Wspólnie tworzyliśmy zespół, który z sukcesem pokonał wiele trudności na drodze do poprawy warunków życia mieszkańców – czytamy w pożegnalnym liście złożonym na ręce naczelników, kierowników jednostek starostwa.

Także pracownicy Starostwa Powiatowego pożegnali starostę Beatę Pokorę, wicestarostę Małgorzatę Lewandowską oraz członków Zarządu Powiatu: Ewę Gajzler, Fabiana Zagórowicza i Michała Koskiego.

- Za nami kilometry zmodernizowanych dróg, dziesiątki remontów, setki przetargów, tysiące narad i miliony pozyskanych funduszy na rozwój naszego powiatu. Za nami dni trudne, ale przecież po latach zapamiętamy je jako wspaniałe. Były chwile pełne powagi, ale także chwile radości i sukcesów. To fakt, że czasem zdarzały się różnice poglądów i nerwowe sytuacje… ale przecież w efekcie wygrywał rozsądek i odpowiedzialność za powiat. Dziękujemy serdecznie za wspaniałą współpracę przez wszystkie te lata. Dziękujemy za profesjonalizm, za Wasze doświadczenie, zaangażowanie i udzielane nam zaufanie – czytamy w liście przekazanym przez załogę Starostwa.

Więcej o:
Radomsko Starostwo Powiatowe kadencja pożegnanie
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE