Dobiega końca hiszpańska przygoda 18 uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych

Dobiega końca hiszpańska przygoda 18 uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych Fot. ZSE

Ekonomiści, graficy i fotografowie z ZSE w Radomsku zdobywali doświadczenie zawodowe pracując w firmach andaluzyjskich. Poznali ich funkcjonowanie, mieli okazję sprawdzić się w międzynarodowych zespołach i szlifować swoje umiejętności zawodowe.

Przez tydzień razem z grupą przebywała w Grenadzie również dyrektor Małgorzata Kołodziejska, która odbywała job shadowing czyli obserwację pracy w firmie Eurolinks Projects.

Młodzież poza stażem zawodowym miała okazję poznać kulturę hiszpańską i zwiedzić piękne zakątki Andaluzji. Odbyła się wycieczka w góry Los Cahorros, nad Morze Śródziemne do urokliwych miejscowości Nejra czy Frigilana oraz do Malagi-stolicy wybrzeża słońca Costa del Sol. Nie mogło również zabraknąć wspólnego wyjścia na flamenco czy zwiedzania jednego z najważniejszych zabytków Hiszpanii czyli twierdzy Alhambra.

Wyjazd odbył się w ramach realizowanych przez szkołę projektów „Mobilność szansą na rozwój zawodowy” i „Mobilny start w przyszłość”. Projekty te są całkowicie finansowane przez Unię Europejską.

Opiekę nad grupą sprawowała koordynator projektów Magdalena Geniusz-Starostka i nauczyciel przedmiotów zawodowych Mirosława Łukaszewska.

Więcej o:
zse ekonomik ekonomik radomsko zse zse radomsko staż
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE