Do Strefy Kibica bez parasolki, ale z aparatem

W sobotę wieczorem cała Polska będzie kibicować polskiej reprezentacji w meczu "o wszystko" z Czechami. W Radomsku wspólny doping będzie możliwy w Mobilnej Strefie Kibica w parku Solidarności.

 

W sobotę wieczorem cała Polska będzie kibicować polskiej reprezentacji w meczu "o wszystko" z Czechami. W Radomsku wspólny doping będzie możliwy w Mobilnej Strefie Kibica w parku Solidarności.

 

W Strefach Kibica w dużych miastach funkcjonują dość rygorystyczne przepisy mówiące o tym, kto może do nich wejść. Nie można tam wnosić m.in. parasoli, scyzoryków, lustrzanek cyfrowych i kamer, szalików klubowych, alkoholu, napojów większych niż 0,5 litra, dużych toreb i plecaków. A jak będzie w sobotę w Radomsku? Poniżej przedstawiamy Wam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

 

- Czy do strefy będzie można wnosić aparaty fotograficzne, kamery inny sprzęt nagrywający oraz profesjonalny sprzęt typu lustrzanki w tym cyfrowe z wymienną optyką?

Tak, będzie można wnosić taki sprzęt.

- Czy będzie możliwość wejścia na strefę w szalikach, emblematach klubowych?

Nie będzie problemu z szalikami klubowymi, chociaż mile widziane są przede wszystkim szaliki reprezentacji.

- Czy będzie możliwość wniesienia toreb, a w przypadku niepogody - parasolek?

Torby można wnieść, choć może się to wiązać z kontrolą przy wejściu do strefy - zgodnie z Regulaminem Terenu Imprezy Masowej Dni Radomska 2012: "służby porządkowe są upoważnione do wyrywkowej kontroli osób wchodzących na teren imprezy celem stwierdzenia, czy nie stanowią one zagrożenia bezpieczeństwa z powodu spożycia alkoholu, środków odurzających albo z powodu wnoszenia substancji, środków i przedmiotów zabronionych."

Parasolek nie będzie można wnosić, ponieważ jest to przedmiot który może być użyty jako broń.

- Czy w strefie będzie podawany alkohol oraz czy będzie można wnieść swój?

Do strefy nie będzie można wnieść własnego alkoholu, będzie jednak możliwość zakupienia alkoholu w strefie - piwa o zawartości do 3,5% alkoholu. Piwo będzie sprzedawane wyłącznie w plastikowych kubkach.

-  Czy będzie można wnieść barwy narodowe w postaci flag na kijach?

Na teren strefy kibica jak najbardziej będzie można wnieść flagi, ale nie na kijach.

- Czy będzie utworzony punkt depozytowy?

Tak, punkt depozytowy będzie dostępny i będzie on bezpłatny.

 

Szczegółowe informacje na temat zakazów funkcjonujących w Strefie Kibica znajdziecie w Regulaminach znajdujących się pod artykułem.

 

A jakie atrakcje czekają nas w Strefie Kibica?

Strefa kibica będzie dostępna dla wszystkich odwiedzających w godzinach między 15.00 a 23.00. Wejście do niej będzie bezpłatne. Na osoby chcące aktywnie spędzić dzień czekają m.in. piłkarskie kalambury, konkursy: na komentatora sportowego, na wiedzę o piłce nożnej, o Polskiej Reprezentacji Narodowej, o motoryzacji, a także rywalizacja o najsilniejsze i najcelniejsze kopnięcie piłki na boisku pneumatycznym. Czekając na wieczorną transmisję na żywo z piłkarskich rozgrywek, obserwować będzie można powtórki z najlepszych sytuacji meczowych UEFA, a także typować wyniki nadchodzących meczów. O godzinie 18.00 w strefie będzie bity rekord na najglośniejszy doping.

Strefa Fan City Tour składać się będzie z dwóch wydzielonych obszarów. Pierwszy z nich to obszar oglądania meczów. Będzie można tam ekranie diodowym o wymiarach 2,7m x 5,1m w technologii HD śledzić zmagania drużyn rywalizujących w UEFA EURO 2012™, a także wziąć udział w zabawach przygotowanych przez animatorów. Za obszarem oglądania meczów znajduje się strefa gastronomiczna m.in. z jedynym oficjalnym piwem UEFA EURO 2012™ - Carlsbergiem.

Więcej o:
strefa kibica dni radomska euro 2012
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE