Dni Radomska 2012. Atrakcje przygotowane przez Miejski Dom Kultury

Oprócz atrakcji przygotowanych przez Urząd Miasta na XVIII edycję Dni Radomska, swoją ofertę na to wydarzenie przedstawił również Miejski Dom Kultury

Dni Radomska 2011Oprócz atrakcji  przygotowanych przez Urząd Miasta na XVIII edycję Dni Radomska, swoją ofertę na to wydarzenie przedstawił rónież Miejski Dom Kultury.

16 czerwca o godz. 10.00, odbędzie się  II Przegląd Twórczości Artystycznej Seniorów. Dzień później, 17 czerwca, o godz. 10.00 zaplanowano  Sesję Popularnonaukową zorganizowaną przez Polskie Towarzystwo Numizmatyczne im. L. Czarnego Oddział w Radomsku.

 

Ciekawie zapowiada się również Wielki Test Języka Angielskiego „Radomsko zna angielski”.  Celem testu jest sprawdzenie kompetencji języka angielskiego mieszkańców naszego miasta. Jak zapowiadają organizatorzy test będzie dużym przedsięwzięciem kulturalnym,  w którym wezmą udział radomszczanie w różnym wieku. Współorganizatorem jest Szkoła Językowa Perfect English. Początek 17 czerwca o 11.00 w sali widowiskowej MDK.

 

Ostatnim akcentem przygotowanym na Dni Radomska, przez Miejski Dom Kultury, będzie  koncert Radomszczańskiej Kapeli Podwórkowej poświęcony Czesławowi Kałkusińskiemu i Henrykowi Fajtowi (17 czerwca, godz. 17.00).

Więcej o:
dni radomska dni radomska 2012 test angielskiego mdk mdk radomsko kapela podwórkowa
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE