Długopisy reklamowe AdPen - 100% jakość w atrakcyjnej cenie

Długopisy reklamowe AdPen - 100% jakość w atrakcyjnej cenie

Popularność reklamowych artykułów piśmienniczych sprawiła, że na rynku pojawiło się wielu producentów tych gadżetów. Ich oferta różni się nie tylko ceną, ale również jakością asortymentu i profesjonalizmem usług, dlatego wybór jednego, najlepszego, nie jest łatwy. W gąszczu propozycji wyróżnia się firma AdPen, której długopisy reklamowe używane są przez ludzi na całym świecie.

    1. Tanie długopisy AdPen dla każdej branży
    2. Długopisy z nadrukiem AdPen - symbol wysokiej jakości
    3. Długopisy reklamowe tworzone nowoczesną techniką

AdPen jest częścią firmy Exit Group, która działa na rynku od 2005 roku. Produkty tej marki cechują się wysoką jakością, przy zachowaniu atrakcyjnej ceny, dlatego są jednymi z najpopularniejszych na rynku gadżetów reklamowych w Polsce.

Tanie długopisy AdPen dla każdej branży

Asortyment AdPen obejmuje nie tylko tanie długopisy, służące do masowej promocji marki, ale również spersonalizowane długopisy ekologiczne - dla tych, którzy hołdują życiu w stylu eko i bio. Dużym plusem jest możliwość wykonania nadruku według własnego projektu, dzięki czemu długopisy AdPen mogą promować firmy z każdej branży, począwszy od sklepów spożywczych, przez księgarnie, firmy produkcyjne, hotele, kompleksy rekreacyjne, biura rachunkowe, aż po muzea czy uczelnie wyższe.

Długopisy z nadrukiem AdPen - symbol wysokiej jakości

Wszystkie swoje produkty AdPen tworzy z dbałością o wysoką jakość. Wybierając długopisy z nadrukiem tej marki, klient otrzymuje gadżety dopracowane, trwałe i estetycznie wykonane, które poprawiają wizerunek marki w oczach klientów. Wręczając kontrahentom gadżety od AdPen, pozostawia się po sobie dobre wrażenie, które zostanie przywołane w pamięci za każdym razem, kiedy klient weźmie długopis do ręki.

Długopisy reklamowe tworzone nowoczesną techniką

Jakość całego gadżetu zależy w dużej mierze od jakości samego nadruku, dlatego nadruki na długopisy reklamowe AdPen nanosi kilkoma różnymi technikami. Popularne są tampodruk i sitodruk, stosowane głównie na długopisach plastikowych, papierowych i metalowych, z zachowaniem zasady, że przy nadruku wielokolorowego, skomplikowanego wzoru stosowana jest pierwsza metoda, a przy jednokolorowym i stosunkowo prostym nadruku - druga.

AdPen posiada w swojej ofercie również długopisy z grawerem. Grawer wykonywany jest jedynie na długopisach metalowych. Metoda ta pozwala jednak na uzyskanie bardzo precyzyjnego wzoru, dlatego może być używana w przypadku nanoszenia na długopisy skomplikowanego logo lub grafiki z danymi firmy.

Więcej o:
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE