Dlaczego wciąż nie rozpoczęła się przebudowa ul. Żeromskiego w Radomsku? Wykonawca tłumaczy

Dlaczego wciąż nie rozpoczęła się przebudowa ul. Żeromskiego w Radomsku? Wykonawca tłumaczy

We wtorek, 8 marca 2022 r. w Urzędzie Miasta w Radomsku odbyło się spotkanie z przedstawicielem firmy DOMAX – wykonawcą przebudowy ul. Żeromskiego w celu omówienia postępów prac budowlanych, które radomszczański magistrat uznał za niezadowalające.

Przeciągające się wprowadzenie zmiany organizacji ruchu i rozpoczęcia robót ciężkich firma motywuje problemami na rynku kruszyw – wahaniami cen oraz dostępnością.

Według zapewnień przedstawiciela firmy wygłoszonych w obecności inspektora nadzoru budowlanego oraz pracowników Wydziału Inwestycji i Inżynierii Miejskiej utrudnienia dla mieszkańców spowodowane pracami ciężkimi na terenie inwestycji rozpoczną się z dniem 9 marca 2022 r. (środa), a zmiana organizacji ruchu faktycznie wejdzie w życie 10 marca 2022 r. (czwartek).

- Przez wzgląd na wspólną historię pomyślnej współpracy z firmą DOMAX Urząd ma nadzieję, że dalsze prace będą kontynuowane bez żadnych zakłóceń. Na ten moment ostateczny termin zakończenia inwestycji nie jest zagrożony – mówią urzędnicy.

Przypomnijmy. W połowie lutego 2022 r. wykonawca inwestycji sfrezował asfalt na przebudowywanym fragmencie ulicy Żeromskiego. Od tego czasu żadnych innych prac nie zrealizowano.

Więcej o:
radomsko ulica żeromskiego przebudowa remont inwestycja
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE