Dla świata jesteśmy ludźmi. Dla ludzi, których ratujemy - całym światem

Dla świata jesteśmy ludźmi. Dla ludzi, których ratujemy - całym światem Fot. M. Kołaczkowski

Ma 43 lata. Iwona Maliszewska z gminy Lgota Wielka, należy do grupy wsparcia Fundacji OmeaLife. Walczy z rakiem piersi, potrzebuje wsparcia. Na portalu siepomaga.pl trwa zbiórka pieniędzy na jej leczenie. Kiedy dowiedziała się, że ma raka piersi, jej świat runął. Zaczęło się leczenie. Operacja, chemioterapia i radioterapia. Wiedziała, że nie może się poddać. W domu czekał na nią mąż i dwójka małych dzieci.

- Walczymy, ale w tej walce mamy lepsze i gorsze dni – mówi Marcin Maliszewski, mąż pani Iwony, gość portalu Radomsko24.pl.

- Po koszmarze leczenia myśleliśmy, że wszystko się ułoży, że wreszcie będzie dobrze. Niestety po roku od zakończenia leczenia, koszmar zaczął się od nowa. Dzisiaj nadzieję na życie daje żonie lek. Jest skuteczny i bardzo drogi. Kosztuje 250 tys. złotych – opowiada Marcin Maliszewski.

- Wiemy, że sami nie zdołamy tego leku kupić, bo cena jest astronomiczna. Nadzieja w ludziach, dlatego bardzo proszę: pomóżcie – apeluje gorąco pan Marcin.

- Aby podać pierwszą dawkę dzisiaj potrzebujemy 60 tys. złotych. Mamy teraz 50 tys. Proszę bardzo o pomoc. To dzisiaj walka z rakiem, ale też z czasem – dodaje.

Link do zbiórki TUTAJ.

Rozmowa z Alicją Czarnecką z fundacji OmeaLife i Mariuszem Maliszewskim, mężem pani Doroty na portalu Radomsko24.pl, w poniedziałek 25 października o godzinie 19.45.

Więcej o:
staszczyk niezależnie irek staszczyk alicja czarnecka marcin maliszewski
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE