Debatowali nad planem

W poniedziałek 21 lutego w siedzibie Urzędu Miasta odbyła się debata publiczna nad planem zagospodarowania przestrzennego dla terenów położonych pomiędzy ulicami Narutowicza, Wojska Polskiego... ››

W poniedziałek 21 lutego w siedzibie Urzędu Miasta odbyła się debata publiczna nad planem zagospodarowania przestrzennego dla terenów położonych pomiędzy ulicami Narutowicza, Wojska Polskiego i Witosa.

 

W debacie uczestniczyli zainteresowani mieszkańcy Radomska, władze miasta (Anna Milczanowska wraz z zastępcą Markiem Błasiakiem oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Jacek Gębicz), miejski architekt oraz urzędnicy z Wydziału Architektury, Budownictwa i Planowania Przestrzennego.

 

Omawiany w poniedziałek plan był drugą wersją zagospodarowania tych terenów. Do wcześniejszej wersji planu wpłynęło dziewięć uwag mieszkańców. Część z nich została uwzględniona w nowej wersji.

 

Plan zagospodarowania przestrzennego terenów pomiędzy ulicami Wojska Polskiego, Narutowicza i Witosa zakłada stworzenie na tym obszarze nowego układu komunikacyjnego, który zapewni dogodny dojazd do działek budowlanych. Łącznie powstaną cztery nowe drogi i dwa tzw. sięgacze. W porównaniu z pierwszą wersją zmienił się planowany przebieg dróg - będzie on poprowadzony przez inne działki.

 

Z planem można się zapoznać w Urzędzie Miasta do końca lutego (pokój 201). Następnie trafi on pod obrady Rady Miejskiej.

Więcej o:
plan zagospodarowania bartodzieje
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE