Dagmara Rydlik: Na jesień może grozić Ferenc-inflacja za sprawą PGK

Dagmara Rydlik: Na jesień może grozić Ferenc-inflacja za sprawą PGK Fot. M. Kołaczkowski

Mimo, że do wyborów samorządowych jest jeszcze rok, to radomszczańska opozycja w Radzie Miejskiej w Radomsku rozpoczęła kampanijne działania. Radni przy każdej nadarzającej się okazji nie szczędzą słów krytyki ekipie Jarosława Ferenca i samemu prezydentowi Radomska.

- Nasze miasto wygląda fatalnie jeśli chodzi o sferę demograficzną. Miasto nie wspiera pracowników z zagranicy, nie daje szansy na zamieszkanie i założenie rodziny. A to szansa dla miasta, której nie wykorzystujemy – komentował Łukasz Więcek radny Platformy Obywatelskiej Rady Miejskiej Radomska, odnosząc się do raportu o stanie miasta zaprezentowanym na sesji absolutoryjnej.

- Jest pan najdroższym prezydentem, jeśli chodzi o podwyżki dla mieszkańców. Wszystko idzie w górę w takim tempie, że trudno za tym nadążyć. Miasto nie słucha przedsiębiorców - komentował z kolei Łukasz Więcek.

Rafał Dębski, radny opozycyjny Rady Miejskiej Radomska wytka Jarosławowi Ferencowi fuszerki w inwestycjach w mieście. Na nagraniu  video radny Dębski mówi o jednej z największych ostatnio w Radomsku inwestycji, przebudowie ulicy Kraszewskiego. Według radnego nie wszystko poszło zgodnie z planem, a odpowiedzialnym za inwestycyjne fuszerki jest odpowiedzialny prezydent Ferenc, który nie nadzoruje odpowiednio tego, co się w mieście dzieje.

- Kiedy w końcu zacznie wykonywać pan swoje obowiązki w sposób rzetelny i doprowadzi pan, a w zasadzie pana służby do tego, aby ta droga był drogą bezpieczną? Aby na tej drodze mimo, że nie ma bezpiecznego pobocza, to pobocze było wykoszone po to piesi mogli się bezpiecznie poruszać. Jest tu naprawdę niebezpiecznie – krytykuje w ostrych słowach Rafał Dębski

Z kolei Dagmara Rydlik w rozmowie na portalu Radomsko24.pl podkreśla:

Sto procent członków Platformy Obywatelskiej byłoby lepszymi prezydentami niż Jarosław Ferenc.

Przestrzega i ma nadzieje, że plotka pojawiająca się w Radomsku o 60 procentowej podwyżce za usługi przez miejską spółkę Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Radomsku nie dojdzie do skutku.

- Na jesień w Radomsku możemy mieć  Ferenc-inflację - stwierdza  Dagmara Rydlik.

A  nowy prezes w PGK to tylko kwestia czasu?

- To będzie do momentu, gdy zadzwoni do Jarosława Ferenca poseł Anna Milczanowska i powie, że jest super kandydat, którego przywiezie w teczce – komentuje Dagmara Rydlik.

Gościem programu „Staszczyk niezależnie” w poniedziałek 11 lipca, o godzinie 19.45 będzie Dagmara Rydlik, członek zarządu Platformy Obywatelskiej w powiecie Radomszczańskim.

Więcej o:
staszczyk niezależnie irek staszczyk dagmara rydlik
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE