Czy wiesz, jak zawsze wyglądać modnie?

Czy wiesz, jak zawsze wyglądać modnie?

Czy wiesz, co znaczy wyglądać modnie? Na pewno na bieżąco śledzisz trendy modowe, makijażowe i fryzjerskie. Co jednak wybrać dla siebie? Nasze wybory powinny być podyktowane nie tylko tym, co popularne, ale głównie tym, co nam pasuje i jak w tym wyglądamy. Skupmy się na modnych kolorach włosów.

Modne fryzury i kolory włosów - czy są dla mnie?

Na pewno przychodzi Ci na myśl kilka pomysłów dotyczących fryzur i kolorów włosów, które są modne. Wysoko upięte i gładko zaczesane włosy w długi, koński ogon, a może długie i proste włosy? Na pewno widzisz te fryzury w mediach społecznościowych. Zadziorna grzywka, a może delikatne fale na włosach? One także cieszą się ogromnym powodzeniem. Jeśli chodzi o kolory włosów, to kolory wielowymiarowe cieszą się dużym uznaniem, a są to oryginalne kolory blondu, takie jak platynowy blond, ombre, sombre, bronde, a to nie wszystko. Pytanie jednak, która z tych wariacji pasuje właśnie Tobie? W platynie niewiele kobiet wygląda naprawdę dobrze. Grzywka również pasuje tylko wybranym typom urody. Chcesz mieć fale na włosach? Tutaj akurat sprawdzą się długie, proste i dość mocne włosy, ale fale dodadzą objętości właściwie każdym włosom. Chcesz mieć modny blond, ale nie wiesz, czy Ci pasuje? Najważniejsze to sprawdzić dopasowanie i realnie to ocenić. 

Chcesz zmienić kolor włosów, ale boisz się radykalnych zmian

Nie zawsze zmiana musi być całkowita, aby przyniosła oczekiwany rezultat i dała efekt wow. Co więcej, radykalne zmiany dotyczące koloru włosów, mogą wyjść naprawdę nienaturalnie, dodawać nam lat lub powodować sztuczny wygląd twarzy. Jak można wcześniej dokonać przymiarki koloru? Przede wszystkim szukaj wirtualnych narzędzi do zmiany koloru, które oferują wybrani producenci farb do włosów. Dzięki temu w kilka chwil możesz wstępnie ocenić, jak pasuje Ci wybrany odcień włosów. Może się okazać, że odcienie, których do tej pory nie brałaś pod uwagę, będą Ci doskonale pasować. Nie warto upierać się przy jednym wybranym kolorze, tylko realnie ocenić to, jak wygląda nowy kolor na wirtualnym narzędziu. Najlepiej zapytać także o opinię kilku zaufanych osób i pokazać im zdjęcie z nowym kolorem. Zawsze pamiętaj, że najważniejsze jest to, jak Ty czujesz się w tym kolorze. 

Wielowymiarowe kolory włosów, czyli sprytny sposób na odmianę

W tym sezonie zdecydowanie królowały wielowymiarowe odcienie włosów z efektem głębi. Dzięki temu masz wrażenie pasemek, a włosy optycznie nabierają objętości. Jakie to konkretnie kolory? Na pewno ombre blond, sombre czy maślany blond. Gra kolorów w takiej koloryzacji jest kluczowa i dzięki temu uzyskuje się bardzo ciekawy efekt głębi. Podejście typu ombre, zakłada ciemniejsze włosy u nasady, a jaśniejsze na końcówkach. Wszelkiego rodzaju brązy z rozjaśnianiem także wpisują się ten nurt. Jednolite kolory włosów nie są już tak modne jak kiedyś. Nawet jeśli wybierzesz rose gold blonde, efekt będzie delikatny, bo różowe pasemka dodadzą twarzy delikatności, a wymieszane z tymi w kolorze blond, stworzą unikalną i oryginalną kompozycję, w sam raz na letnie dni.

Więcej o:
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE