Czy pycha kroczy przed upadkiem?

Czy pycha kroczy przed upadkiem? Fot. M. Kołaczkowski

Zaproszenie do rozmowy na portalu Radomsko24.pl przyjęła Anna Milczanowska, posłanka PiS. Jak ocenia kondycję Zjednoczonej Prawicy w czasie zbliżających się wyborów?

Tadeusz Cymański (PiS) obawia się, że partia może przegrać kolejne wybory. Jak zauważył, PiS ma problemy wewnętrzne, a koalicja rządząca jest trudna. - Ale jakoś trwamy - powiedział „SE” poseł Tadeusz Cymański. 

Z kolei Jarosław Kaczyński w wywiadzie dla Gazety Polskiej mówił o załamaniu się wiary obozu rządzącego w wygranie kolejnych wyborów.

- Nikt rozsądny nie powinien głosować przeciwko nam. Ja się dziwię, że nie mamy 70 proc. poparcia – to natomiast komentarz Marka Kuchcińskiego, szefa KPRM do wypowiedzi prezesa Kaczyńskiego.

Jak interpretować tą wylewną szczerość ministra Kuchcińskiego? Pogardą dla tych, którzy nie głosują na PiS? Czy pycha nie kroczy przed upadkiem?

- Znając pana marszałka Kuchcińskiego, często lubi stosować taką ironię w swoich wypowiedziach. Ja do tego tak nie podchodzę i tego tak nie odbieram – komentuje poseł Anna Milczanowska w naszym programie „W Temacie”.

Zapraszamy do oglądania programu „W Temacie” na portalu Radomsko24.pl. Gościem portalu będzie Anna Milczanowska - posłanka PiS z Ziemi Radomszczańskiej. Premierowy odcinek w poniedziałek 9 stycznia o godz. 19.45

Subskrybuj nasz kanał na YT, aby nie przegapić nowych odcinków!

Więcej o:
w temacie irek staszczyk anna milczlczanowska
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE