Czują, że ktoś ich dostrzegł, że są dla kogoś ważni

Czują, że ktoś ich dostrzegł, że są dla kogoś ważni

Potrafimy dzielić się z innymi, nawet gdy sami mamy niewiele. Bo dobro to wynik dzielenia! Ty też możesz pomóc tym, którzy najbardziej tego potrzebują. Wybierz rodzinę i pomagaj!

- Rodziny włączone do jednego z największych i najskuteczniejszych programów społecznych w Polsce otrzymują w tych dniach nie tylko pomoc materialną. Odzyskują nadzieję, czują też, że ktoś ich dostrzegł, że są dla kogoś ważni – podkreśla w rozmowie na portalu Radomsko 24.pl Kamil Głąb, lider Szlachetnej Paczki w Radomsku.

Szlachetna Paczka już od ponad 20 lat łączy Polaków w mądrym pomaganiu. To szczególnie ważne w trudnych czasach. Szlachetna Paczka co roku dostosowuje się do tej rzeczywistości, która nas otacza wcześniej pandemia, dzisiaj wojna w Ukrainie.

- Szlachetna Paczka zbliża, jest pretekstem do mądrego spotkania, rozmowy i refleksji, utwierdzenia w przekonaniu, że można liczyć na drugiego człowieka. Wiary w niego, że nikt nie jest sam w trudnych czasach - dodaje Kamil Głąb.

Rozmowa na portalu Radomsko 24.pl z Kamil Głąbem, liderem Szlachetnej Paczki w Radomsku w piątek 18 listopada o godzinie 19.45. Zapraszamy.

Więcej o:
w temacie irek staszczyk kamil głąb
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE