Radomsko, Łódzkie 21.0o Poniedziałek, 19 Sierpnia 2019

Cztery łapy w obiektywie

Kultura i rozrywka
Jacek Paszewski

W Miejskim Domu Kultury w Radomsku, można oglądać już wystawę autorstwa Iwony Belicy pt. „Autografy na cztery łapy”.

Iwona Belica to fotograf psów i kotów. Pasję do fotografowania odkryła kilka lat temu. Na zdjęciach uwiecznia głównie zwierzęta, koty i psy. Uważa, że w zwierzętach ukryte jest prawdziwe piękno natury. Psy i koty uchwycone na zdjęciach, a pokazane na wystawie są adoptowane przez rodzinę Beliców ze schroniska.

Ekspozycję pierwszy raz pokazano w MDK, 26 stycznia. Otwierając wystawę Elżbieta Kwiatkowska, dyrektor domu kultury mówiła:

- Ta wystawa będzie cieszyć mieszkańców miasta, będzie cieszyć dzieci podczas ferii i wszystkich miłośników dobrej fotografii. Gratuluje tak dobrych zdjęć.

Iwona Belica jest także autorką licznych wystaw. Jej prace można było oglądać m.in. w MBP Radomsku na wystawach „Psy i koty” „Moje spojrzenie na psy i koty (2014, 2015), w kawiarni Castelli „To my koty”, „Święta z nami” (2018/2019) czy na wystawach poplenerowych w Muzeum Regionalnym w Radomsku.

Od 2014 roku autorka, należy do Towarzystwa Fotograficznego im. Edmunda Osterloffa w Radomsku.

Wystawa „Autografy na cztery łapy”  będzie czynna do końca lutego. Zdjęcia można zobaczyć także na Facebooku i Instagramie: Trzy psy czy koty.

komentarze