Czteroletnie dziecko wypadło z okna

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło 25 lipca pod jednym z bloków przy ulicy Brzeźnickiej. Około godz. 7.00 dyżurny otrzymał informację, że z II piętra bloku mieszkalnego wypadło dziecko

Radomszczańscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło 25 lipca pod jednym z bloków przy ulicy Brzeźnickiej w Radomsku. Około godziny 7.00 dyżurny otrzymał telefoniczną informację, że z drugiego piętra bloku mieszkalnego wypadło małe dziecko.

Natychmiast w ten rejon zostali skierowani policjanci. Na miejscu ustalili, że czteroletni chłopiec najprawdopodobniej wykorzystał nieuwagę osób znajdujących się w mieszkaniu i wyskoczył z mieszkania. Dziecko zostało zabrane do szpitala w Bełchatowie i szczegółowo zbadane. Na szczęście czterolatkowi nic się nie stało, nie ma żadnych złamań czy skaleczeń. Mimo to, pozostał na obserwacji. Podczas zdarzenia opiekę nad dzieckiem sprawowała jego 25 -letnia matka. Kobieta była zajęta szykowaniem się do pracy. Chłopiec miał pozostać pod opieką babci.

Policjanci zbadali stan trzeźwości kobiet – obie były trzeźwe.

Więcej o:
policja wypadek wypadek dziecko kpp radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE