Czas na RAP Girls Radomsko

Czas na RAP Girls Radomsko

RAP Radomsko chce brać czynny udział w popularyzacji piłki nożnej wśród dziewcząt. Dziewczyny uwielbiają rywalizację i uwielbiają piłkę nożną, dlatego RAP uruchamia nowy projekt.

Projekt dedykowany jest dziewczynkom, uczennicom klas I - VIII szkół podstawowych, a podyktowany jest stałym rozwojem kobiecej piłki nożnej w Polsce i na świecie.

Zajęcia szkoleniowe będą się opierać na Programie Szkolenia RAP Radomsko zgodnym z Narodowym Modelem Gry PZPN i na Modelu Gry RAP Radomsko, według  których odbywa się obecnie szkolenie chłopców w RAP Radomsko.

- Po 10 latach szkolenia chłopców - czas na rozwój piłki nożnej wśród dziewcząt. Oczywiście dalej zajmujemy się szkoleniem chłopców i ciągle zapraszamy na zajęcia nowych zawodników. Nabór jest otwarty. Widzimy wielki potencjał i chcemy się maksymalnie poświęcić pracy dla dziewcząt. Najbliższy rok, będzie okresem wprowadzenia. Treningi, kilka turniejów i sprawdzianów. Później nastąpi przydział dziewcząt do damskich grup rozgrywkowych pod patronatem PZPN – mówi Krzysztof Kowalski z RAP Radomsko.

RAP Radomsko będzie też współpracował z klubami zajmującymi się szkoleniem dziewcząt w celu uściślenia szkolenia i wypracowania najlepszych wzorców, dzięki którym, dziewczęta uczestniczące w projekcie RAP GIRLS Radomsko będą mogły w przyszłości zaistnieć w profesjonalnej piłce nożnej.

Pierwsze zajęcia 2 września br. Można już się zapisywać. Maksymalnie w grupie może być 15 zawodniczek.

Dane kontaktowe do trenerów grup i trenera koordynatora oraz miejsca i godziny zajęć, regulamin i formularze przystąpienia do RAP Radomsko są na www.rap-radomsko.pl.

Zajęcia w RAP GIRLS Radomsko odbywać się będą w trzech grupach:

Grupa Żółta: klasy I - II - III, trener Grzegorz Marjański

Grupa Niebieska: klasy IV - V - VI, trener Przemysław Nieznański

Grupa Czerwona: klasy VII - VIII, trener Rafał Wawrzyniak

Więcej o:
rap radomsko klub rap radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE