Czas na Harc Cup, czyli Harcerski Turniej Piłki Nożnej

Czas na Harc Cup, czyli Harcerski Turniej Piłki Nożnej

Dziś, 4 października rozpoczyna się VI Ogólnopolski Harcerski Turniej Piłki Nożnej „HARC Cup” organizowany przez Hufiec ZHP Radomsko. Wydarzenie odbywa się pod patronatem Starosty Powiatu Radomszczańskiego.

Przez trzy dni – od piątku do niedzieli - trwać będzie zacięta rywalizacja w ,,harcerskim stylu”. Celem turnieju jest promowanie zdrowego stylu życia oraz sportowych zachowań. W rozgrywkach biorą udział harcerze w różnym wieku, impreza ma zasięg ogólnopolski, cieszy się dużą renomą w środowisku ZHP.

Mecze toczyć się będą w dwóch obiektach sportowych w Radomsku: w Powiatowej Hali Sportowej na ulicy Szkolnej 2 oraz w Hali Sportowej przy PSP nr 6 w Radomsku na ul. św. Jadwigi Królowej 20.

4 października zaplanowano rozgrywki w najmłodszej grupie wiekowej – zuchów, 5 i 6 października – rozgrywki harcerzy. Zarówno zespoły chłopców jak i dziewcząt występują w składach pięcioosobowych (jeden zawodnik na bramce i czterech w polu).

Więcej o:
harc cup radomsko ogólnopolski harcerski turniej piłki nożnej harc cup zhp radomsko harcerski turniej piłki nożnej radomsko hala sportowa radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE