Cortizo świętuje hiszpańską fiestę dla swoich pracowników

Cortizo świętuje hiszpańską fiestę dla swoich pracowników Fot. Cortizo

W ostatnią sobotę (7 września) CORTIZO świętowało pierwszą imprezę otwartą w fabryce w Radomsku. Celem imprezy była prezentacja firmy, przybliżenie kultury Hiszpanii, integracja pracowników i świetna zabawa dla ich rodzin.

Atrakcje zostały dobrane w taki sposób, aby osoby dorosłe, jak i dzieci oraz młodzież mogły miło i atrakcyjnie spędzić czas. Imprezę poprowadził Conrado Moreno, polsko-hiszpański konferansjer, osobowość medialna i telewizyjna.

Atrakcje zostały dobrane w taki sposób, aby osoby dorosłe, jak i dzieci oraz młodzież mogły miło i atrakcyjnie spędzić czas. Imprezę poprowadził Conrado Moreno, polsko-hiszpański konferansjer osobowość medialna i telewizyjna.

Dla chętnych była wycieczka po fabryce, która obejmowała powitanie i oprowadzenie po działach produkcyjnych. Zespół LOS BOMBEROS zagrał latynoskie przeboje oraz wiele znanych hitów muzyki hiszpańskiej. Były  pokazy tańca flamenco, gorącego pasodoble oraz animacje taneczne w rytm latynoskich hitów. Dla najmłodszych przygotowaliśmy strefę dmuchańców, warsztaty plastyczne, malowanie buziek, spotkanie z bohaterami ulubionych bajek.

Gościem imprezy był również Paweł Skóra - Mistrz Świata, Mistrz Europy i Mistrz Polski we freestyle football, uczestnik Mam Talent.  Każdy z uczestników dostał upominek a najbardziej aktywni nagrody. Dla smakoszy była degustacja przysmaków kuchni hiszpańskiej oraz dania z rusztu. Zdjęcia z fotobudki pomogły  uwiecznić ten dzień.

CORTIZO jest europejskim liderem w produkcji profili aluminiowych do zastosowań przemysłowych i architektonicznych. Ponadto CORTIZO zbudowało nową halę przeznaczoną dla działu systemów architektonicznych nieopodal głównej siedziby. Firma zatrudnia blisko 300 pracowników w Radomsku.

Więcej o:
cortizo dzień otwarty cortizo strefa radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE