Co z remontem sali widowiskowej MDK w Radomsku?

Co z remontem sali widowiskowej MDK w Radomsku? Fot. arch. redakcji

Pomimo trzech przetargów, nie udało się wyłonić wykonawcy kompleksowego remontu sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Radomsku. Czy jest szansa na realizację inwestycji?

Przypomnijmy. Do pierwszego i trzeciego przetargu nie przystąpił żaden przedsiębiorca. W drugim przetargu udało się wyłonić wykonawcę, ale tuż przed podpisaniem umowy, firma złożyła rezygnację.

- Zmieniamy powiedzenie na „do czterech razy sztuka”. W tym tygodniu, w czwartek lub piątek ogłosimy czwarty przetarg i mam nadzieję, że tym razem uda się wyłonić wykonawcę. Mam sygnały, że są przedsiębiorcy, którzy są zainteresowani realizacją tej inwestycji. Musimy zrealizować to zadanie do końca roku. W przeciwnym razie będziemy mieli problem z rozliczeniem dotacji, jaką otrzymaliśmy na modernizację sali widowiskowej – powiedział portalowi Radomsku24.pl Krzysztof Zygma, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Radomsku.

Remont sali widowiskowej MDK obejmuje m.in. prace budowlane związane z modernizacją i przebudową wewnętrzną sali kinowej wraz z zespołem pomieszczeń - w tym wymianę foteli oraz modernizację instalacji wentylacyjnej i ogrzewania, prace instalacyjne związane z oświetleniem sali i scenicznym, prace instalacyjne związane z akustyką i projekcją kinową, dostawę i montaż nowego oświetlenia przeszkodowego, prace instalacyjne branży sanitarnej, dostawę i montaż trawersu oświetleniowego wraz z parkiem oświetleniowym LED oraz zakup urządzeń do przesyłu streamingowego.

Więcej o:
radomsko mdk radomsko remont sali widowiskowej przetarg inwestycja
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE