Co polubić na Facebooku? Subiektywny przegląd stron związanych z Radomskiem cz. 2

Kontynuujemy cykl prezentacji ciekawych stron na Facebooku związanych z Radomskiem

W październiku zaprezentowaliśmy Wam kilkanaście związanych z Radomskiem stron na Facebooku. Artykuł ten był na tyle popularny, że postanowiliśmy kontynuować ten subiektywny cykl. Dziś zachęcamy do odwiedzenia kolejnych 12 stron.

Na początek, zgodnie z Waszymi sugestiami, prezentujemy strony zaproponowane przez Was. Jeden z użytkowników w komentarzu na fejsbukowej stronie Radomsko24.pl wrzucił link do Muzyczna Strona Radomska. Znajdują się tam przede wszystkim odnośniki do klipów na YouTube. Mamy więc dawkę różnego rodzaju muzyki podczas przeglądania Fejsa. Poza tym często pojawiają się tam informacje na temat imprez, odbywających się w naszym mieście.

Inny użytkownik zachęcił do odwiedzania strony Hinski Śliniak. W opisie tejże strony znajduje się krótka informacja - "graphic designer", więc można wywnioskować, że to Fan Page osoby zajmującej się projektowaniem graficznym, aczkolwiek na stronie jest sporo wpisów bardziej prywatnych, niestety także wulgarnych.

Kontynuując wątek fejsbukowych stron związanych z szeroko pojętym projektowaniem graficznym, to w oczy rzuca się ostatnio strona asyNET - REKLAMY l STRONY INTERNETOWE RADOMSKO. Tuż przed świętami pojawił się na tym Fan Page'u ciekawy filmik z życzeniami dla klientów.

Inna lokalna firma z branży graficzno-reklamowej - Luma-Druk postanowiła z kolei promować głównie jedną ze swoich usług - fotoksiążkę. Na stronie LumaBook znajdziemy więc zdjęcia produktów a także ciekawostki dotyczące usług. Stronę lubi już ponad 280 osób.

W poprzednim artykule wspomnieliśmy o kilku radomszczańskich klubach i pubach. Warto więc wymienić kolejne, które na Facebooku są aktywne w ostatnim czasie. PUB WARKA Radomsko ma na razie tylko 37 fanów, ale liczba ta ciągle wzrasta. Sport Pub Klimat ma 112 fanów. Na obu stronach znajdują się informacje o planowanych imprezach, ponadto Sport Pub Klimat informuje czasem o zniżkach i promocjach. Wśród klubów na terenie powiatu ciekawą stronę prowadzi Klub TEQUILA Wielgomłyny (KONTO OFICJALNE). Można tam znaleźć m.in. fotki z imprez.

Dla radomszczanina ciekawą wydawać się może strona RADOMSKO ALTERNATYWNE | Wyłącz telewizor i rusz w miasto, aczkolwiek trzeba przyznać, że pisze się tam głównie o jednym z rodzajów tańca, zachęcając przy tym do zapisu do szkoły (ponad 280 fanów). Nazwa strony jest więc, jak widać na tym przykładzie, dość istotnym elementem zachęcającym do kliknięcia na "Lubię to". Bardziej tematyczny charakter ma strona Imprezowe RaDOMsko, gdzie znajdują się zdjęcia z imprez. Autorem zdjęć jeden z radomszczańskich fotografów.

Lokalny bank - ESBANK Bank Spółdzielczy na Facebooku informuje przede wszystkim o nowych ofertach dla swoich klientów a także o akcjach w jakie się angażuje. A jest tego naprawdę sporo.

Facebook powoli staje się miejscem gdzie zaczynają się promować firmy z branż do niedawna w ogóle niezwiązanych z internetem. Tak Salon Usług Krawieckich u JOLI zachęcał tuż po świętach do korzystania ze swoich usług: "Jeśli ktoś z Was otrzymał na Gwiazdkę spodnie, spódnicę bądź inne ubranko, które nie do końca na Was pasuje, zapraszamy od wtorku 27 grudnia do Salonu Usług Krawieckich U JOLI :) Będzie można skrócić, poszerzyć, zmniejszyć, zaszyć ;)".

Już niedługo radomszczańska firma neoPR organizuje dla maturzystów szkolenie dotyczące prezentacji maturalnej. O swojej inicjatywie informuje także na Facebooku: "Jest wielu świetnych mówców, którzy nie mają nic ciekawego do przekazania, ale słucha się ich z przyjemnością, a także wielu których źle się słucha, ale mówią ważne treści. Dzięki temu szkoleniu połączysz cechy dobrego mówcy z istotnym przekazem". Patronem medialnym szkolenia jest nasz portal, więc tym bardziej zachęcamy - zarówno do polubienia neoPR na Facebooku, jak i do uczestnictwa w szkoleniu.

My oczywiście zachęcamy do polubienia przede wszystkim strony Radomsko24.pl a także do przeczytania pierwszej części subiektywnego cyklu o fejsbukowych stronach związanych z Radomskiem.

Więcej o:
facebook social media internet strony radomsko facebook
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE