Co palą celebryci?

Co palą celebryci?

Palenie tytoniu było synonimem elegancji, luksusu i dobrego gustu. Dawniej sięgali po nie głównie ludzie wysoko postawieni. Tytoń towarzyszył żołnierzom w trakcie wojen, po papierosy sięgały największe ikony showbiznesu. Politycy, wpływowi ludzie, aktorzy czy biznesmeni z papierosem obecnie nie dziwią nikogo. Towar jest szeroko dostępny i stosunkowo łatwo znaleźć produkt, który trafia w gusta. Kto palił papierosy, a kto obecnie sięga po alternatywy?

Cygara

Wśród najpopularniejszych palaczy największym fanem cygar był Fidel Castro. Palił od lat 50. XX wieku. Był uważany za ambasadora palenia na Kubie. Dzięki niemu kraj stał się najpopularniejszym dystrybutorem cygar premium na świecie. Cechują się różną mocą i ciekawymi aromatami. Charyzmę i upór, a także agresję Castro utożsamia się właśnie z tytoniem i grubymi cygarami. Ulubioną używkę można zaobserwować również na zdjęciach. Po cygara sięga również Jay-Z amerykański raper. Ma nawet swoją markę Cohiba Comandor. Sir Winston Churchill swój wizerunek zawdzięczał głównie temu, że pojawiał się wszędzie z cygarem. Nie krył się ze swoją miłością do tytoniu. Przez całe życie kolekcjonował różne cygara, a wielkość zbioru oszacowano na cztery tysiące. W swoich wypowiedziach polityk podkreślał, że cygara pozwalają mu zachować spokój w trakcie sytuacji kryzysowych. Miał mieć nawet specjalny strój do palenia w trakcie lotu samolotem.

Papierosy

Wśród polskich celebrytów nie brakuje amatorów wyrobów tytoniowych. Po papierosy często sięga Beata Tyszkiewicz, czy Janusz Panasewicz. Jack Nicholson również nie stronił od papierosów. W latach dziewięćdziesiątych potrafił w trakcie rozgrywki w golfa wypalić nawet pół paczki, gdyż nikotyna wpływała na niego upajająco. Po papierosy sięgali również Michael Douglas, Claudia Cardinale, Melanie Griffith. Sama Audrey Hepburn nie wyobrażała sobie życia bez papierosa. Do dzisiaj utożsamiana jest z charakterystyczną, długą cygaretką. Podobno paliła aż trzy paczki papierosów dziennie.

Oni wolą e-papierosy

Współcześnie coraz więcej celebrytów sięga po e-papierosy lub podgrzewacze do tytoniu, które stanowią zdrowszą alternatywę dla klasycznych papierosów. Wkłady również zawierają nikotynę, ale nie przebiega proces spalania. Dzięki temu nie uwalniają się szkodliwe substancje smoliste. Takie propozycje znajdziesz tutaj: https://nexus.cool/. Co ciekawe, wkłady Nexus nie zawierają tytoniu, dzięki czemu pozwalają przejść przez proces rzucania palenia z przyjemnością. Po e-papierosy sięgają na przykład Johny Depp, Katy Perry czy Leonardo DiCaprio. Idąc za ich przykładem, postaw na lepsze warianty niż klasyczne papierosy!

Nikotyna zawarta w cygarach, papierosach czy wkładach powoduje uzależnienie, dlatego warto sięgnąć po beztytoniowe wkłady NEXUS FREE, które nie zawierają tej substancji. Wybierz alternatywę, która również dostarczy Ci wiele przyjemności z inhalacji. Wybierz odpowiednie smaki i spróbuj lepszych dla Twojego zdrowia produktów.

Więcej o:
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE