Ciepła woda powróciła

Mamy dobrą wiadomość dla odbiorców ciepłej wody uzależnionych od miejskiej ciepłowni. Dziś, 5 sierpnia w godzinach popołudniowych z kranów ponownie zaczęła lecieć jeszcze nie gorąca... ››

Mamy dobrą  wiadomość dla odbiorców ciepłej wody uzależnionych od miejskiej ciepłowni. Dziś,  5 sierpnia w godzinach popołudniowych z kranów ponownie zaczęła lecieć jeszcze nie gorąca ale już  ciepła woda. Koniec z grzaniem jej na gazie.

 

- 5 sierpnia zakończono postój związany z  remontem Kotłowni Rejonowej przy ul Prymasa  Wyszyńskiego 151 w Radomsku. Zakres prac obejmował przeglądy i remont pomp, instalacji elektrycznej, wentylacji, wymianę zasuw i 100 mb 36 letniej magistrali ciepłowniczej. W wyniku zrealizowanych robót znacząco wzrośnie niezawodność systemu ciepłowniczego miasta Radomska i zmniejszą się straty na przesyle - czytamy w  komunikacie PGK na ich stronie internetowej.

 

Wymianę jedynego wyjścia z Kotłowni Rejonowej udało się wykonać o 7 dni szybciej. Możliwe to było dzięki dobremu przygotowaniu placu budowy oraz pracy w sobotę i niedzielę. Kolejne prace modernizacyjne zaplanowane na ten rok, takie jak wymiana kotła nr 1 na nowoczesny kocioł o ścianach szczelnych i wyższej sprawności realizowane będą bez zakłóceń w dostawie ciepła.

Więcej o:
pgk ciepła woda remont
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE