Chór Złota Nutka z Radomska wystąpił z koncertem dla mam

Chór Złota Nutka z Radomska wystąpił z koncertem dla mam Fot. Klaudia Gajda

W poniedziałek, 29 maja w Miejskim Domu Kultury w Radomsku odbył się koncert „Nie ma jak u Mamy” w wykonaniu chóru Złota Nutka.

Chór seniorów Złota Nutka zaprezentował swoje umiejętności przy okazji Dnia Matki. Pomimo tego, że święto już minęło kilka dni temu, chór postanowił celebrować tę ważną datę w niezwykły sposób.

Złota Nutka, składająca się z utalentowanych wokalistów w jesieni wieku, od lat zachwyca publiczność swoimi wyjątkowymi występami. W MDK chór zaprezentował najbardziej znane i ukochane polskie utwory dedykowane matkom.

Wśród wykonywanych piosenek można było usłyszeć takie przeboje jak „Nie ma jak u Mamy” Wojciecha Młynarskiego. A także własne interpretacje piosenek Krzysztofa Krawczyka, Mieczysława Fogga czy Bernarda Ładysza. Utwór własnego autorstwa zaprezentował Zdzisław Nowak – kierownik chóru – w występie towarzyszyła mu żona.

Koncert był nie tylko muzycznym wydarzeniem, ale również pełnym wzruszeń momentem, przypominającym, jak ważne jest docenienie i celebrowanie miłości rodzicielskiej.

Więcej o:
Chór Złota Nutka z Radomska zagrał dla mam
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE