Chcesz zbudować dom? Przyjdź na Dzień Otwarty DOM 3E do Radomska!

Chcesz zbudować dom? Przyjdź na Dzień Otwarty DOM 3E do Radomska! Fot. materiały organizatora

W sobotę, 26 września 2020 roku, DOM 3E zaprasza na Dzień Otwarty w swoim Zakładzie Produkcyjnym w Radomsku. Będzie budowa na żywo i zwiedzanie domku pokazowego. Będzie też konkurs z atrakcyjnymi nagrodami: 5 proc. rabatem na budowę wymarzonego domu i skarpetkami z autografem... Grzegorza Krychowiaka (ambasadora i inwestora DOM 3E).

W programie: budowa narożnika z elementów 3E z perlitu na żywo, zwiedzanie domku pokazowego, rozmowy z inżynierami i architektami. Dzień Otwarty to najlepsza okazja, by bliżej poznać rewolucyjną technologię 3E: ekologiczną, ekonomiczną i energooszczędną, w której ściany domu mogą powstać nawet w 1 dzień! Prosto, szybko i komfortowo.

SYSTEM 3E to pierwsza innowacja w budownictwie od 100 lat, od czasów, gdy wynaleziono beton komórkowy. To polska, rodzima, sprawdzona technologia opatentowana na całym świecie, stworzona w pełni z ekologicznego systemu wznoszenia ścian, wolnego od grzybów, pleśni i alg. Dzięki perlitowi domy 3E są naturalne i zdrowe. Stanowią doskonałe rozwiązane dla alergików i astmatyków. Precyzyjny kształt i wyjątkowe właściwości elementów 3E sprawiają, że układają się one jak klocki metodą klik-klik, bez spoiwa i docieplenia, co upraszcza i przyspiesza cały proces budowlany, eliminując przy tym zapotrzebowanie na wodę i energię, zastosowanie ciężkiego sprzętu oraz ilość generowanych odpadów budowlanych.

Tego dnia na uczestników będą czekały dodatkowe atrakcje:

• soczyste i pożywne burgery z Food Trucka
• kącik zabaw dla dzieci
• strefa odpoczynku

SOBOTA, 26 WRZEŚNIA 2020
od 10.00 do 16.00
Fabryka SYSTEM 3E
ul. Krasickiego 63/71, 97-500 Radomsko

W związku z koniecznością zachowania odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa (z uwagi na pandemię koronawirusa) wymagana jest wcześniejsza rejestracja na stronie wydarzenia https://www.facebook.com/events/2610214382562877/ lub rejestracja telefoniczna: 733 103 533. Liczba miejsc jest ograniczona.

Więcej o:
radomsko dzień otwarty dom 3e
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE