Chcesz wesprzeć Klub Muzyczny Bogart? Zostań jego mecenasem

Chcesz wesprzeć Klub Muzyczny Bogart? Zostań jego mecenasem Fot. YouTube

Już po raz drugi w tym roku Klub Muzyczny „Bogart” musiał zamknąć swoje drzwi przed gośćmi. Przemek Urbański, właściciel i założyciel gomunickiego klubu, nie chce jednak składać broni. I prosi wszystkich tych, dla których „Bogart” jest ważny, o finansowe wsparcie.

Patronite.pl to serwis internetowy, który umożliwia swoim użytkownikom finansowe wsparcie wartościowych inicjatyw. Korzystają z niego m.in. filmowcy, artyści i dziennikarze realizujący niezależne projekty. W przeciwieństwie do typowych portali crown-fundingowych (takich jak zrzutka.pl, siepomaga.pl, itd.) wpłaty nie są jednorazowe – patroni wpłacają określoną sumę co miesiąc, w zamian otrzymując przewidziane przez autora nagrody. Mogą to być np. filmy zza kulis, gadżety czy niepublikowane nigdzie indziej materiały.

Klub Muzyczny „Bogart” uruchomił konto w serwisie Patronite 1 grudnia. Celem jest przynajmniej 16 tys. złotych miesięcznie – pokryje to nie tylko bieżące koszty związane z funkcjonowaniem klubu, ale i pozwoli na rozszerzenie jego działalności. W planach jest m.in. budowa zaplecza technicznego, dzięki któremu możliwe będzie transmitowanie koncertów na żywo.

– Przez najbliższy rok, raz w miesiącu będziemy prezentować Wam koncert online jednego wykonawcy. Siłą Waszych głosów będziecie mogli decydować o szansach na występ na żywo danego artysty po zakończeniu akcji. Najcieplej przyjęty wykonawca wystąpi na dużej scenie, a zdobywca drugiego miejsca zdobędzie szansę na występ na scenie małej – czytamy w opisie zbiórki.

W zależności od tego, jak wiele pieniędzy zdecydujemy się wpłacać co miesiąc, czekają na nas różne nagrody – począwszy od zaproszenia na ekskluzywną facebookową grupę tylko dla patronów (10 zł na miesiąc), przez kameralną kolację z ekipą klubu (500 zł na miesiąc), a kończąc na darmowych wejściówkach na 5 wybranych koncertów i autografach wszystkich artystów, którzy wystąpią w „Bogarcie” (powyżej 1000 zł na miesiąc). Wszystkie szczegóły dotyczące zbiórki można odnaleźć w serwisie Patronite.

Więcej o:
klub muzyczny bogart bogart gomunice pandemia koronawirus lockdown COVID-19 muzyka
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE