Chcesz poćwiczyć na siłowni? Zapisz się do... Polskiego Związku Przeciągania Liny

Chcesz poćwiczyć na siłowni? Zapisz się do... Polskiego Związku Przeciągania Liny Fot. Gwen Weustink/Unsplash - zdjęcie ilustracyjne

Panaceum Fitness Club znalazło sposób na obejście restrykcji związanych z działalnością siłowni. Klub poinformował dziś na Facebooku, że oficjalnie stał się członkiem... Polskiego Związku Przeciągania Liny. I zachęca swoich klientów do wyrobienia u nich licencji sportowej na przeciąganie liny.

Zgodnie z zasadami, które weszły w życie 28 grudnia, z siłowni, basenów czy klubów fitness mogą korzystać tylko zawodowi sportowcy. Polski Związek Przeciągania Liny postanowił w związku z tym powołać do kadry narodowej wszystkich zawodników, którzy posiadają wydaną przez niego sportową licencję - pozwala to im na korzystanie z zamkniętych dla większości ludzi obiektów sportowych.

Jak pisze na swoim facebookowym profilu Panaceum, siłownia została dziś oficjalnie zarejestrowana jako klub zrzeszonyw PZPL. Dzięki temu może wydawać swoim klientom licencje sportowe na przeciąganie liny, które uprawniają ich do trenowania w Panaceum. Wnioski o jej wydanie wypełnić można bezpośrednio w recepcji, a wnioski przyjmowane będą od środy 20 stycznia do końca miesiąca w godz. 10.00-18.00. Średni czas oczekiwania to 2-3 dni.

Treningi zawodników kadry narodowej w przeciąganiu liny rozpoczną się 1 lutego. Na siłowni obowiązują zasady bezpieczeństwa: należy dezynfekować ręce, zachowywać odstęp i nosić maseczkę (można ją zdjąć tylko na czas ćwiczeń). Ponadto liczba osób przebywających na sali jest ograniczona. 

Więcej o:
panaceum sport fitness obostrzenia pandemia siłownie lockdown #otwieramy COVID-19 koronawirus
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE