Chcesz bezpiecznie schudnąć zamów dietę pudełkową w GreenBox!

Chcesz bezpiecznie schudnąć zamów dietę pudełkową w GreenBox!

Nasza firma cateringowa GreenBox zajmuje jedną z wiodących pozycji w dziedzinie zdrowego żywienia, planowania programów odżywiania, gotowania i dostarczania gotowych posiłków w pojemnikach. Wykonaliśmy wiele pracy, aby ulepszyć obsługę naszych klientów, a także staramy się, aby nasza strona internetowa była jak najbardziej wygodna. Współpracujemy z najlepszymi i zaufanymi dostawcami, dzięki czemu przygotowując diety pudełkowe korzystamy tylko ze świeżych, wysokiej jakości produktów.

Kto może korzystać z posiłków oferowanych przez catering dietetyczny?

Klientami naszego cateringu dietetycznego są osoby dbające o zdrowy tryb życia i prawidłowe odżywianie, wegetarianie, sportowcy uprawiający trójbój siłowy, kulturystykę, boks, podnoszenie ciężarów, zapasy, piłkę nożną oraz inne sporty. Podczas intensywnego wysiłku fizycznego organizm nie jest w stanie samodzielnie poradzić sobie, a pozyskanie wszystkich niezbędnych białek, węglowodanów, witamin i minerałów z naturalnych i świeżych produktów jest bardzo pracochłonne.

Również osoby, które chcą uzyskać wsparcie dla swojego zdrowia chętnie zamawiają dietę pudełkową. Dlatego kupując zbilansowane i naprawdę smaczne posiłki, przede wszystkim pomagasz swojemu organizmowi. Prowadzimy politykę mającą na celu zwiększenie liczby potencjalnych klientów, a nie podnoszenie cen. Dlatego u nas każda dieta posiada zrównoważoną cenę, ponadto na naszej stronie zawsze znajdziesz dużą ilość nowości i promocji!

Dla kogo wskazana jest dieta pudełkowa?

Dieta pudełkowa od GreenBox przygotowana przez naszą firmę cateringową, powstaje według uzgodnionego z Tobą planu a dostarczana jest bezpłatnie pod same drzwi. Z naszej oferty możesz wybierać spośród różnych rodzajów diet np.: wegetariańska, Low IG (dla diabetyków), Low Carb (redukcja wagi, spalanie tkanki tłuszczowej, kontrola apetytu). Ilość posiłków jest również elastyczna, najbardziej zalecaną opcją jest 5 posiłków dziennie, ale możliwe są również 4 posiłki dziennie.

Dla kogo przeznaczona jest oferta naszego cateringu? Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu na gotowanie, ale chcą jeść regularnie i prawidłowo. Nie ma potrzeby robienia zakupów, gotowania i sprzątania po gotowaniu. Menu dietetyczne daje świetne efekty dla osób, które chcą zrzucić kilka kilogramów. Pakiet dzienny składający się z kilku posiłków zapewnia obliczoną zawartość kalorii, nie musisz już samodzielnie liczyć skonsumowanych kalorii.

Czy dieta keto pozwoli uzyskać szczupłą sylwetkę?

Dieta pudełkowa keto to modny trend wśród ludzi pragnących posiadać idealną sylwetkę. Ten program odżywiania składa się z dużej ilości tłuszczu (75-80%) i białka (18-20%), ale z minimalną ilością węglowodanów (5-7%). W naszym cateringu dietetycznym białko pozyskujemy z ryb, mięsa, jajek, tłustego nabiału, tłuszcz pochodzi z tłuszczów zwierzęcych i roślinnych, oliwy, orzechów, nasion i pestek, natomiast węglowodany z zielonych warzyw. Tym, co odróżnia tę dietę od innych, jest nacisk na tłuszcz, a nie na białko. Fani diety ketonowej uważają, że dzięki takiej diecie organizm zacznie zużywać energię, spalając własny tłuszcz. Korzyści zdrowotne Keto to zmniejszenie ryzyka chorób serca, znaczna redukcja wagi oraz tkanki tłuszczowej, zmniejszenie poziomu cukru we krwi oraz ciśnienia krwi. Ten sposób odżywiania powinien być utrzymywany przez kilka miesięcy, aby Twój organizm mógł przyzwyczaić się do nowego trybu żywienia.

Czy catering przestrzega zasad piramidy żywieniowej?

Pierwsze piętro piramidy żywieniowej stosowane w naszym cateringu to zboże. Mają niską zawartość tłuszczu i dostarczają organizmowi niezbędnych witamin, minerałów i błonnika. Drugie piętro to owoce i warzywa, które dostarczają Ci ważnych witamin, minerałów i błonnika. I z reguły nie zawierają tłuszczu, dlatego są często obecne w Twojej diecie pudełkowej. Trzecie piętro to produkty pochodzenia zwierzęcego: mleczne i mięsne, do których zalicza się drób, rośliny strączkowe, jaja i orzechy. Te pokarmy dostarczają ważnych składników odżywczych, przede wszystkim białka, wapnia, żelaza i cynku. Ostatnie piętro piramidy żywieniowej to tłuszcze, oleje i słodycze.

Podsumowanie

Nasz catering dietetyczny Green-box działa w duchu ekologicznej zasady zero waste, czyli nie marnujemy produktów spożywczych. Składniki na Twoją dietę pudełkową pochodzą od znanych nam krajowych dostawców, dlatego jesteśmy pewni ich wysokiej jakości. Otrzymasz od nas zbilansowane, pyszne i urozmaicone posiłki które zaspokoją potrzeby Twojego organizmu. Nasz catering daje Ci korzystne rabaty, które składają się na nasz program lojalnościowy. Jeżeli chcesz dokonać obliczeń zapotrzebowania kalorycznego skorzystaj z kalkulatora dostępnego na naszej stronie. Obserwuj nasze profile w mediach społecznościowych a uda Ci się upolować świetną promocję.

Zapraszamy również na: 
https://cateringdlakazdego.pl/rabaty-green-box/ 
https://cateringzpasja.pl/rabaty-green-box/ 
https://abc-catering.pl/kody-rabatowe-green-box/ 
https://cateringbaf.pl/kody-rabatowe-green-box/ 

Więcej o:
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE