Chcemy być na wyciągnięcie ręki

Chcemy być na wyciągnięcie ręki Fot. M. Kołaczkowski

Jest potrzebne wsparcie praktyczne. Lepsza znajomość siebie nawzajem. Po okresie pandemicznym, a przed kolejnymi problemami, bo kłopoty się piętrzą. Spotykając się w gronie przedstawicieli kilku małych przedsiębiorstw, możemy więcej osiągnąć korzystając nawzajem ze swoich doświadczeń i usług. Często mali przedsiębiorcy, mają wręcz wiedzę ekspercką w wielu dziedzinach, a mało kto o tym wie – hasło Klubu Małych i Mikro Przedsiębiorstw – klubu 11i1.

- Dla nas jest ważny kontakt z klientem, bo chcemy być na wyciągnięcie ręki, nie rozmowa telefoniczna, mailowa. Gdy dostarczam swój towar chce porozmawiać z odbiorcą służyć radą i pomocą – komentuje Andrzej Kaczmarek, przedstawiciel Salonu Producentów Mebli Tapicerowanych i sprzętu AGD .

- Chcemy sobie nawzajem pomagać. Mając wolną powierzchnie magazynową mogę udostępnić nieodpłatnie, a w zamian mogę liczyć na inną pomoc – dodaje Wojciech Gurazda, członek Klubu Małych i Mikro Przedsiębiorstw 11i1.

Cała rozmowa z Andrzejem Kaczmarkiem i Wojciechem Gurazdą przedstawicielami Klubu Małych i Mikro Przedsiębiorstw, w poniedziałek 22 sierpnia na portalu Radomsko24.pl. Godzina 19.45. Zaprasza Irek Staszczyk.

Więcej o:
staszczyk niezależnie irek staszczyk andrzej gurazda andrzej kaczmarek
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE