Charytatywny maraton zumby: Tańczymy dla Rafała Bednarskiego

Charytatywny maraton zumby: Tańczymy dla Rafała Bednarskiego

Maraton rozpocznie się 25 lutego, o godzinie 15.00 i będzie trwał aż do godziny 19.00 w Powiatowej Hali Sportowej w Radomsku.

Wydarzenie objęte jest patronatem przez Starostę Powiatu Radomszczańskiego Andrzeja Pluteckiego i jest organizowane przy współudziale Fundacji Promień Radości.

W czasie trwania imprezy zostaną rozlosowane upominki pomiędzy uczestnikami maratonu, które zostały ufundowane przez naszych cudownych sponsorów. Do akcji również włączył się ZSE-E w Radomsku.

Rafał Bednarski jest uczniem technikum w Zespole Szkół Elektryczno-Elektronicznych Radomsku. 7 listopada 2014 roku uległ groźnemu wypadkowi. Jechał autem z trzema kolegami. Nagle kierowca stracił panowanie nad pojazdem i samochód uderzył w słup. Chłopak doznał urazu głowy. Na początku nie wiadomo było czy przeżyje. Dzięki rehabilitacji robi duże postępy, uczy się w domu. W tej chwili uczeń Elektryka potrzebuje kolejnej operacji, rekonstrukcji brakującej części czaszki.

Rafał nie poddaje jest optymistą. Każdego dnia udowadnia, że chcieć to móc. Jego największym marzeniem jest stanąć na nogi

Elektryk cały czas wspiera Rafała. Młodzież sprzedawała na przerwach ciasta, razem z Fundacją Promień Radości zorganizowano charytatywny marsz nordic walking „3maj kijki dla Rafała”.

Więcej o:
maraton zumba maraton hala sportowa promień radości
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE