Charytatywnie wystartują w rajdzie ZŁOMBOL 2024!

Charytatywnie wystartują w rajdzie ZŁOMBOL 2024!

Już 29 czerwca tata Ali i Lenki Skalik z PSP 8 w Radomsku, wraz ze znajomymi charytatywnie wystartują w rajdzie ZŁOMBOL 2024. Wyjadą z Chorzowa, żeby dotrzeć aż do Norwegii, gdzie jest meta wydarzenia. Mało tego, pokonają tą całą trasę 26-letnim żukiem! A to wszystko w szczytnym celu. Cała akcja ma na celu zbiórkę pieniędzy na podopiecznych z domów dziecka.

Drużyna, żeby móc wystartować w rajdzie musi uzbierać minimalną kwotę środków, które w 100% przekazane zostaną na wakacje i pomoc psychologiczną dzieci. Niesamowita podróż żukiem do innego kraju połączona z pomocą dla tych, którzy nie mają możliwości żyć w rodzinach tak jak my daje wiele satysfakcji
 
Na stronie TEJ STRONIE można wspomóc zbiórkę drużyny taty Ali i Lenki! Należy wybrać kwotę wsparcia i nazwę załogi: AleJaJa 
 
Dokonane tam wpłaty będą wpływać bezpośrednio na konto fundacji. Cała zebrana kwota ze zbiórki będzie przeznaczona na pomoc dla dzieci z domów dziecka. Pomóżmy spełnić dziecięce marzenia dzieciom z Domów Dziecka.
 
Na stronie Ale JaJa-Złombol Team możecie śledzić rajd drużyny. I obserwować jak trwają poczynania do odrestaurowania 26-letniego żuka. A to wszystko charytatywnie w szczytnym celu.
Więcej o:
rajd złombol żuk pomoc
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE