Charytatywne wędkowanie w Radomsku. Dla Rafała Koprowskiego

Charytatywne wędkowanie w Radomsku. Dla Rafała Koprowskiego Fot. Starostwo Powiatowe w Radomsku

Piękna, słoneczna pogoda przywitała uczestników festynu „Wspólnie po zdrowie dla Rafała Koprowskiego”, odbywającego się na terenie smażalni ryb „OTORYBKA” w Radomsku, a zorganizowanego przez Stowarzyszenie „Wspólny Samorząd”. Wśród licznych organizacji i osób pomagających w przygotowaniu tej imprezy jest również Powiat Radomszczański.

Już po godz. 9.00 zjawili się pierwsi uczestnicy. Wszystko za sprawą zorganizowanych z tej okazji zawodów wędkarskich dla dzieci. Od godz. 10.30, przez dwie godziny, 28 młodych adeptów sztuki wędkarstwa sprawdzało swoje umiejętności. Wszyscy doskonale przygotowani i pełni wiary w wyniki. Zawiódł tylko jeden element - ryby. Te niestety nie chciały zbytnio współpracować. Przechytrzyć je udało się 8 zawodnikom i zawodniczkom.

Pierwsze miejsce zajęła Oliwia Karasek z wynikiem 4640 pkt. Złowiła jednocześnie największą rybę zawodów, prawie 4-kilogramowego karpia. II miejsce zajęła Julia Jachimczak (1095 pkt.), a trzeci był Julian Struzik (730 pkt.).

Młodzi wędkarze zostali uhonorowani dyplomami, medalami i nagrodami, a nad organizacją i prawidłowym przebiegiem zawodów czuwali członkowie Koła PZW nr 27 „Fameg” w Radomsku.

Dla wszystkich uczestników festynu, którzy zjawili się tutaj, by pomóc Rafałowi Koprowskiemu.

Czytaj też: Pomagają Rafałowi Koprowskiemu odzyskać sprawność. W Stobiecku Miejskim trwa charytatywny festyn

Więcej o:
radomsko zawody wędkarskie rafał koprowski
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE