Ceremonia ważenia zawodników przed Tymex Boxing Night 19 w Radomsku

Już w piątek, 26 listopada 2021 r. w Miejskiej Hali Sportowej w Radomsku odbędzie się gala Tymex Boxing Night 19. W czwartkowy wieczór zorganizowano ceremonię ważenia zawodników.

Przed nami 7 zawodowych pojedynków zarówno doświadczonych, jak i młodych, głodnych sukcesu pięściarzy. Przed starciami zawodowców przed własną publicznością zaprezentują się również młodzi radomszczańscy sportowcy reprezentujący klub Nokaut.

W walce wieczoru wystąpi dobrze znany radomszczanom i wielu miłośnikom boksu w kraju Robert Parzęczewski, który zboczył nieco w swoim pochodzie po pas mistrza świata i szukać będzie teraz drogi powrotnej na ścieżkę swoich marzeń. Na drodze stanie mu sensacyjny zwycięzca walki o kontynentalny pas federacji IBO kategorii superśredniej, którą stoczył z niepokonanym do tej pory Niemcem Alexandrem Rigasem - Taras Golovoshchenko. Jeśli Parzęczewski wciąż myśli na poważnie o tytule mistrzowskim to musi tę walkę wygrać.

Kolejnym niezwykle obiecująco zapowiadającym się pojedynkiem jest przedostatnia walka wieczoru. Stoczył 42 walki w zawodowej karierze, 41 wygrał, 21 przed czasem, 1 zremisował. Przyszedł kwiecień roku 2019, kiedy to Andrew Robinson decyzją sędziów (2-1) podarował mu pierwszą zawodową porażkę, po 8 rundach wyrównanego i zaciętego pojedynku. Sędziowski werdykt przez ostatnie ponad 2 lata musiał mu spędzać sen z powiek i dlatego teraz, przed radomszczańską publicznością, Damian Jonak szukać będzie sportowej zemsty.

Gala Tymex Boxing Night 19 rozpocznie się o godz. 20.00. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo na kanale TVP Sport.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
radomsko tymex boxing night 19 ważenie zawodników boks robert parzęczewski
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE