Radomsko, Łódzkie 11.2o Czwartek, 24 Października 2019
ważne informacje
  • 14:10 Ocalmy Przemka! Były piłkarz RKS Radomsko potrzebuje pomocy czytaj dalej

Centrum Integracji Młodzieży rozwija skrzydła

Kultura i rozrywka

Centrum Integracji Młodzieży Radomsko oraz Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 to organizatorzy festynu rodzinnego, który odbył się 12 czerwca w Radomsku. Impreza przebiegała pod hasłem... ››

Centrum Integracji Młodzieży Radomsko oraz Publiczna Szkoła Podstawowa Nr  3 to  organizatorzy festynu rodzinnego, który odbył się 12 czerwca  w Radomsku. Impreza przebiegała pod hasłem  „Wszystkie dzieci nasze są”.


Impreza miała o na celu uwrażliwienie  wszystkich na problemy młodzieży i zwrócenie uwagi na to, że każdy młody człowiek, niezależnie  z jakiego środowiska pochodzi, ma prawo do realizacji swoich marzeń i pasji.


Program artystyczny pokazał duży wachlarz zainteresowań i zdolności uczestników - odbył się konkurs mam talent , podczas którego mogliśmy obejrzeć scenki teatralne występy taneczne i wokalne.


Sporym zainteresowaniem cieszyły się  także  konkurencje sportowe np. wyścig w potrójnych spodniach, w którym rywalizowali rodzice kontra młodzież  oraz  mecz siatkówki. Dużym zainteresowaniem cieszyło się także malowanie twarzy, kawiarenka z  domowymi wypiekami  z kawą i herbatą , oraz eurobungee, trampolina czy paintball.

 

Celem Stowarzyszenia "CIM" jest wspieranie młodzieży jako najważniejszego fundamentu do tworzenia zdrowej i mocnej rodziny. Stowarzyszenie realizuje to poprzez: udzielanie wsparcia psychicznego i pedagogicznego oraz pomocy finansowej, organizacyjnej, prawnej i rzeczowej, wychowanie w duchu kultury, umacnianie w młodzieży postaw patriotycznych i podtrzymywanie dziedzictwa narodowego.

komentarze