Były gratulacje i prezentacja pucharu. Konferencja prasowa dotycząca sukcesu RKS Radomsko w rozgrywkach wojewódzkiego Pucharu Polski

Fot. UM Radomsko

We wtorek, 21 czerwca w Urzędzie Miasta w Radomsku odbyło się spotkanie piłkarzy RKS Radomsko, przedstawicieli zarządu drużyny oraz prezydenta Jarosława Ferenca. Konferencja prasowa dotyczyła sukcesu RKS Radomsko w rozgrywkach wojewódzkiego Pucharu Polski.

- Chciałem pogratulować tego sukcesu, jeszcze pewnie niedawno nikt się nie spodziewał, że RKS Radomsko może rywalizować i wygrywać taki puchar. Wiem, że to kosztowało wiele pracy. Tutaj podziękowania też dla zarządu i trenera - mówił Jarosław Ferenc, prezydent Radomska.

Czytaj też: RKS Radomsko zgarnia wojewódzki Puchar Polski!

W drodze do wojewódzkiegofinału Pucharu Polski RKS Radomsko grał na wyjeździe wszystkie spotkania i pokonał po kolei: Astorię Szczerców 0:5, Włókniarza Zelów 0:4, Skalnika Sulejów po dogrywce 1:3 (0:0), Wartę Sieradz 1:2 i Orła Nieborów 0:6. Mecz, który rozegrano na stadionie Widzewa przy ul. Piłsudskiego 138 w Łodzi obejrzało 4 010 kibiców. Radomszczan wspierała ponad 200-osobowa grupa. Przez całe spotkanie dopingowali żółto-niebieskich. RKS Radomsko zyskał prawo udziału w I rundzie Pucharu Polski, gdzie może zmierzyć się na przykład z drużyną z ekstraklasy.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
radomsko rks radomsko wojewódzki puchar polski konferencja urząd miasta radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE