Burmistrz Kamieńska: zrobię wszystko, by w Kamieńsku funkcjonowała apteka

Burmistrz Kamieńska: zrobię wszystko, by w Kamieńsku funkcjonowała apteka Fot. facebook/Bogdan Pawłowski

Burmistrz Kamieńska, Bogdan Pawłowski poinformował, że funkcjonująca przy ul. Słowackiego w Kamieńsku apteka została zamknięta. Była to jedyna apteka działająca na terenie gminy.

- Z ogromnym zaskoczeniem i zdziwieniem przyjąłem informację o zamknięciu apteki na ulicy Słowackiego w Kamieńsku. Zaledwie kilka miesięcy temu, z ogromnymi trudnościami i kosztem dużych starań apteka została otwarta. Obecnie jest to jedyna apteka działająca w Gminie Kamieńsk. Jej brak spowoduje poważne utrudnienie dla mieszkańców sześciotysięcznej gminy. Sytuacja taka powoduje w praktyce zagrożenie dla Mieszkańców Gminy Kamieńsk. Dziwi i niepokoi szczególnie fakt, że zamknięcie nastąpiło w trybie natychmiastowym. Nikt nie informował ani nie konsultował zamknięcia apteki z władzami samorządowymi – napisał w mediach społecznościowych Bogdan Pawłowski, burmistrz Kamieńska.

- Ze względu na bardzo duże znaczenie istnienia dobrze działającej apteki dla Mieszkańców podejmę wszystkie możliwe działania aby tą złą sytuacje zmienić. Możliwości władz samorządowych w tej sprawie są niewielkie. Będę robił wszystko co możliwe by w Naszej Gminie funkcjonowała apteka. O każdej zmianie sytuacji będę i działaniach będę Państwa Informował – dodał burmistrz.

Więcej o:
kamieńsk apteka kamieńsk zamknięta apteka bogdan pawłowski
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE