Budowlańcy z Mechanika po praktykach

Uczniowie klasy czwartej Technikum Mechaniczno-Budowlanego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Radomsku zakończyli praktyki zawodowe

Uczniowie klasy czwartej Technikum  Mechaniczno-Budowlanego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Radomsku zakończyli praktyki zawodowe.
Fot. ZSP nr 1 w Radomsku
Młodzież kształcąca się w zawodzie technik budownictwa wykonała wiele prac remontowych na terenie szkoły, m.in. uzupełnianie ubytków w elewacji budynków, naprawa tynków i powłok malarskich na ścianach wewnętrznych, układanie kostki brukowej i palisad.

Oprócz praktyki zawodowej uczniowie uczestniczą w zajęciach praktycznych, podczas których realizowane są treści programowe obejmujące  zagadnienia obowiązujące na egzaminie zawodowym. Są to m.in. roboty tynkarskie, murarskie, także rozbiórkowe.

Uczniowie technikum  budownictwa także uczestniczą w warsztatach i szkoleniach organizowanych przez przedstawicieli firm budowlanych Xella i Sipur.

Młodzież klas czwartych, ale także ich młodsi koledzy, dzięki owocnej współpracy z radomszczańskimi firmami budowlanymi mogą  doskonalić swoje umiejętności zawodowe w takich firmach jak PROBUD czy Wiktor.

Więcej o:
technikum budowlane mechanik zsp nr 1 zespół szkół ponadgimnazjalnych nr 1 w radomsku praktyki zawodowe budownictwo
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE