Budowa autostrady A1: będą utrudnienia!

Budowa autostrady A1: będą utrudnienia! Fot. Budimex S.A.

W związku z wejściem w kolejny etap prac na budowie odcinka „A” autostrady A1, wykonawca – firma Budimex informuje, że w nocy ze środy na czwartek (z 22 na 23 lipca 2020 r.) należy spodziewać się chwilowych zatrzymań ruchu. Prace, o których mowa, są związane z montażem instalacji pod wiaduktem na drodze powiatowej Pieńki – Lutosławice na 339 kilometrze drogi (biegnącym nad autostradą).

Montaż będzie wymagał kilkukrotnego wstrzymania ruchu, na czas nie dłuższy niż 15 minut (każdorazowo). Początek prac to godzina 19.00 w środę 22 lipca, zakończenie w czwartek 23 lipca o godzinie 6.00.

Odcinek na którym będzie zamykany ruch, będzie można ominąć jadąc:

- od Łodzi: na węźle Tuszyn zjechać na DK 12/91, dojechać węzła Piotrków Trybunalski Północ i tu wjechać na S8, a następnie dotrzeć do węzła Piotrków Trybunalski Zachód, gdzie powrócimy na autostradę A1.

- od Katowic: na węźle Piotrków Trybunalski Zachód, skręcić w prawo, na S8 w kierunku Warszawy, dojechać do węzła Piotrków Trybunalski Północ, gdzie należy zjechać na DK 12/91, skąd trzeba dojechać do węzła Tuszyn, gdzie powrócimy na A1.

Więcej o:
autostrada a1 budowa gddkia łódź utrudnienia
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE