BS Serwis - firma z pomysłem

Najnowsze systemy alarmowe, innowacyjne rozwiązania informatyczne, bogata oferta sprzętu komputerowego oraz klimatyzatorów. Wszystko to można znaleźć w ofercie BS Serwis - firmy tworzonej przez profesjonalistów.

Najnowsze systemy alarmowe, innowacyjne rozwiązania informatyczne, bogata oferta sprzętu komputerowego oraz szeroki wybór klimatyzatorów. Wszystko to można znaleźć w ofercie BS Serwis - firmy tworzonej przez profesjonalistów.

 

Siedziba firmy BS-SERWIS mieści się w Radomsku przy ul. Fabianiego 7

 

Nikt z nas nie chce martwić się o bezpieczeństwo własnego dobytku. Warto więc zadbać o odpowiednie zabezpieczenie domu lub firmy, by podczas nieobecności nie zaprzątać sobie głowy kwestiami związanymi z kradzieżą lub niefortunnymi wypadkami.

Jak wyjaśnia Michał Śpiechowicz, specjalista do spraw zabezpieczeń w BS Serwis, w ofercie firmy znajdują się instalacje alarmowe, wykonane głównie w oparciu o sprawdzone rozwiązania polskiej produkcji, gwarantujące wysoką jakość i niezawodność, co jest kluczowe w przypadku systemów ochrony. Firma oferuje szeroki wachlarz usług z zakresu ochrony mienia - począwszy od doradztwa, poprzez projekt systemu, skończywszy na realizacji i późniejszym utrzymaniu systemów w pełnej sprawności.

- Nasza firma jest w stanie wykonać kompletny system zabezpieczeń, obejmujący monitoring wizyjny w oparciu o kamery różnego typu, instalacje alarmowe, od prostych systemów składających się z czujek ruchu po bardzo złożone systemy, zawierające detektory różnego rodzaju, w tym dymu, czadu, zbicia szyby oraz zalania. Dodatkowo za pomocą instalacji alarmowej możemy realizować elementy automatyki domowej, takiej jak sterowanie roletami, oświetleniem, zaworami wody lub bramą wjazdową. Praktycznie nie ma takiej rzeczy, której nie moglibyśmy zautomatyzować - zapewnia Michał Śpiechowicz, dodając, iż firma posiada duży zespół wykwalifikowanych techników, co umożliwia szybką realizację nawet najbardziej złożonego systemu. Michał Śpiechowicz zauważa też, że BS Serwis jest w stanie wykonać zlecenie dla każdego kontrahenta - klienta indywidualnego, dużych podmiotów gospodarczych oraz instytucji państwowych.

- O profesjonalizmie naszej firmy może świadczyć fakt, iż wykonywaliśmy instalacje alarmowe na terenie jednostek militarnych, m.in. na wojskowym lotnisku we Wrocławiu oraz na poligonie w Wałczu. Pracownicy naszej firmy posiadają licencję, a firma posiada koncesję na wykonywanie takich usług - podkreśla Śpiechowicz.

W ofercie firmy znajduje się też szeroka oferta sprzętu komputerowego, począwszy od sprzętu domowego, a skończywszy na wysokiej klasy sprzęcie serwerowym przeznaczonym do użytku biznesowego. BS Serwis w swoim portfolio ma ponadto wdrożenia usług active directory w oparciu o wirtualizację. - Usługa active directory jest niezbędna w każdej dużej firmie. Pozwala w prosty sposób zarządzać zasobami informatycznymi oraz uprawnieniami użytkowników, a środowisko w oparciu o zastosowaną wirtualizację zapewnia niezawodność i ciągłość pracy - wyjaśnia Adrian Piekarz, specjalista do spraw IT.

Firma wytwarza też oprogramowanie dostosowane do potrzeb klienta. Są to różnego rodzaju generatory wydruków, analizatory oraz systemy raportujące. - Stworzenie autorskiego oprogramowania trwa nieco dłużej niż wybór gotowego rozwiązania dostępnego na rynku, jednak ma jedną znaczącą przewagę: klient ma pewność, że produkt, który otrzymał, spełnia w całości jego oczekiwania oraz założenia. Klient nie musi płacić za funkcje, których nie będzie używał (a zaimplementowane są w komercyjnym oprogramowaniu), tylko otrzymuje to, na czym mu zależy - wyjaśnia Adrian Piekarz, dodając, że w niedługim czasie firma planuje wystartować z nową platformą, która ułatwi życie radomszczanom. - Na razie nie chcę zdradzać więcej szczegółów, ale mogę zapewnić, że będzie to naprawdę coś ciekawego i innowacyjnego - dodaje.

BS Serwis oferuje też usługi z zakresu montażu i konserwacji systemów klimatyzacji i wentylacji. Technicy z chęcią pomogą w doborze klimatyzatora odpowiedniej mocy i wielkości, aby wydajnie schłodzić każde pomieszczenie. Oferowany przez firmę sprzęt produkowany jest przez czołowych producentów branży klimatyzacyjnej, takich jak Fujitsu, LG, Aircool czy MDV.

BS Serwis zapewnia przystępne ceny, wysoką jakość, krótkie terminy realizacji oraz obsługę na najwyższym poziomie. Korzystając z oferty BS Serwis, masz gwarancję najwyższej jakości wykonania zleceń oraz profesjonalnej obsługi posprzedażowej. 

 

Firma BS Serwis zaprasza też na swoją stronę internetową oraz profil na Facebooku

 

Więcej o:
bs serwis sklep komputer systemy informatyczne
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE