Brązowy medal dla dziewcząt z Gomunic

Uczennice Publicznej Szkoły Podstawowej z Gomunic wzięły udział w finale krajowym szkolnych zespołów sztafetowych i udało im się, jako pierwszym z powiatu radomszczańskiego, zdobyć brązowy medla.

zdjęcie pochodzi z http://radomszczanski.pl/index.php?wiecej=2614&wiecej_news=1Uczennice Publicznej Szkoły Podstawowej z Gomunic wzięły udział w finale krajowym szkolnych zespołów sztafetowych i udało im się, jako pierwszym z powiatu radomszczańskiego, zdobyć brązowy medal.

Zawody organizowane były przez Szkolny Związek Sportowy. Z Gomunic wzięły w nim udział: Dagmara Bąkowicz, Kinga Trzebińska, Weronika Rudzka i Patrycja Wilczek, a drużynę przygotowywała pani Ilona Bińczyk. Dziewczęta reprezentowały nasz powiat, ale również województwo łódzkie i rywalizowały w sztafecie szwedzkiej (100 m + 200 m + 300 m + 400 m). Udało im się uzyskać wynik 2:36.33. Zawody odbyły się 22 czerwca 2012 roku.

Nie tylko ta drużyna z Gomunic osiągnęła sukces. Podopiecznym pani Ewy Lesiak udało się zdobyć 12 miejsce i poprawić swój wynik o 2 sekundy. W drużynie tej znalazły się: Aleksandra Sobieraj, Katarzyna Zawisza, Dominika Jankowska i Marta Olczyk.

Gratulujemy sukcesów zdolnym dziewczętom i cieszymy się, że mogą promować nasz powiat na ogólnopolskich zawodach.

Więcej o:
zawody sztafeta gomunice finał brązowy medal
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE