Brakuje prądu? Zainwestuj w agregaty diesela CAT

Brakuje prądu? Zainwestuj w agregaty diesela CAT Fot. mat. partnera

Nieograniczony dostęp do energii elektrycznej to w wielu przypadkach absolutny obowiązek. Mowa jest nie tylko o prowadzeniu jakiejkolwiek działalności, ale także zwykłym, domowym funkcjonowaniu. Okazuje się, że ciągle istnieją miejsca, w których sieć elektryczna jest nieobecna lub niewystarczająco rozbudowana, a gospodarstwa muszą posiłkować się energią pochodzącą z agregatów. W takim przypadku warto zdecydować się na sprawdzone i niezawodne rozwiązania, które objęte są szczególną opieką serwisową i mówiąc w skrócie – nigdy nas nie zawiodą. Żeby tak było, należy wybierać wyłącznie spośród renomowanych producentów, a do takich niewątpliwie należy amerykański CAT. Biorąc pod uwagę stosunek jakości do ceny, Eneria czyli dystrybutor amerykańskiej marki w Polsce nie ma sobie równych. Jaki agregat będzie odpowiedni? Jak wybrać właściwe urządzenie? Te pytania warto skierować do specjalistów.

Właściwy agregat odpowiedni do naszych potrzeb

Szczególne znaczenie w całym procesie zakupowym dotyczącym agregatu prądotwórczego Diesela powinien być szczegółowy audyt dotyczący zapotrzebowania energetycznegoobiektu. Jest ono różne, dlatego wyjątkowo istotne jest jego doprecyzowanie, co pozwala na kolejnym etapie zaproponować odpowiednie, indywidualne, dobrane do konkretnych warunków rozwiązanie. Agregaty prądotwórcze Diesela CAT to bardzo wydajne silniki, które z powodzeniem stosowane są do realizowania nawet najbardziej wymagających zadań. Wielkim atutem oferty Enerii jest szeroki wachlarz urządzeń o mocy od 22-4000kVA. To silniki Diesela najnowszej generacji, o charakterystyce spełniającej najsurowsze europejskie normy emisji spalin np. stage V w przypadku serii XQP. Dzięki temu oraz ponadnormatywnej wydajności i kulturze pracy urządzenia te są wybierane w szczególności przez inwestorów, którzy do swojej działalności podchodzą poważnie i odpowiedzialnie. Urządzenia przeznaczone do zakupu to także bardzo rozwinięta oferta gwarancyjno-serwisowa. Licencjonowani serwisanci korzystają wyłącznie z oryginalnych części zamiennych, a sam zespół składa się z doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników dostępnych w trybie 24/7. 

Agregat na podwoziu jezdnym

Eneria oferuje także możliwość zakupu agregatu ze specjalnie dostosowanym podwoziem jezdnym. Wówczas urządzenie zyskuje nadzwyczajne właściwości mobilne – można je umieścić niemal wszędzie. Jedynym ograniczeniem jest wówczas sama charakterystyka terenu oraz oczywiście dostęp do paliwa. Specyfika dużych agregatów prądotwórczych o zwiększonej mocy pozwala także na umieszczenie ich w specjalnej zabudowie wygłuszającej, co znacząco podnosi komfort pracy w okolicy tego urządzenia. Aparatura towarzysząca daje z kolei możliwość łączenia urządzeń w całe systemy energetyczne, co dodatkowo powiększa spektrum docelowej działalności. Agregaty prądotwórcze od Enerii często wykorzystywane są także jako  rezerwowe źródło energii w przypadku wystąpienia awarii sieci centralnej. Tworzą one niezbędne zabezpieczenie energetyczne, a nawet niezależny obwód, który nie jest podatny na działania czynników zewnętrznych. 

Szczegółowa oferta agregatów prądotwórczych znajduje się na stronie internetowej https://eneria.pl/oferta/agregaty/

Więcej o:
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE