Boisko przy ul. Kościuszki zamknięte dla kibiców

Boisko przy ul. Kościuszki zamknięte dla kibiców

Decyzją Wydziału Gier OZPN w Piotrkowie Trybunalskim, boisko piłkarskie przy ul. Kościuszki, zostało zamknięte dla publiczności. Oznacz to, że wszelkie rozgrywane tam mecze piłkarskie od 1 czerwca, odbędą się bez kibiców.

Boisko piłkarskie przy ul. Kościuszki nie spełnia wymogów zawartych w podręczniku licencyjnym dla klubów IV ligi i klas niższych.

- Zawodnicy i sędziowie przechodzący do obszaru pola gry muszą przemieszczać się drogą wydzieloną i zabezpieczoną z dala od strefy udostępnionej dla publiczności. Na Waszym obiekcie drogi krzyżują się, kibice przechodzą obok budynku, z którego wychodzą sędziowie i zawodnicy. Ponadto obiekt musi być wyposażony w stabilne ogrodzenie oddzielające obszar pola gry od widowni. Na obiekcie trybuna nie jest ogrodzona od płyty boiska. Również podczas spotkań piłkarskich nie jest udostępniona toaleta dla publiczności – mówi w rozmowie z naszym portalem, prezes OZPN, Stanisław Sipa.

Prezes Sipa podkreśla, że wielokrotnie postulował o zmianę infrastruktury na boisku przy Kościuszki, lecz jego apele pozostały bez odpowiedzi.

Więcej o:
boisko kościuszki
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE